in

Solanium, Edgeware ve Sentinel Kucoin’de Listeleniyor: $SLIM, $EDG ve $DVPN Nedir?

KuCoin
KuCoin

Kucoin bugün Solanium, Edgeware ve Sentinel olmak üzere 3 tane altcoin listelemesi yapıyor detaylar ise şu şekilde:

Solanium 27 Eylül 2021 tarihinde TSİ 12.00’de listeleniyor. Kullanıcılar SLIM/USDT paritesinden listeleme saatinden itibaren işlem yapabilecekler. 

Edgeware 27 Eylül 2021 tarihinde TSİ 13.00’te listeleniyor. Kullanıcılar EDG/USDT paritesinden listeleme saatinden itibaren işlem yapabilecekler. 

Sentinel 27 Eylül 2021 tarihinde TSİ 13.00’te listeleniyor. Kullanıcılar DVPN USDT paritesinden listeleme saatinden itibaren işlem yapabilecekler. 

$SLIM Nedir?

Solanium, Solana blokzinciri için gidilecek platformdur. En yeni Solana projelerine yatırım yapabilir tokenlerinizi stake edebilir, DEX’te işlem yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Solana cüzdanınızı yönetip ve (gelecekteki) yönetime katılabilirsiniz.

$EDG Nedir?

Edgeware, topluluğa ait, adil bir şekilde dağıtılmış (ilk kilitlenme yoluyla), Substrate üzerine inşa edilmiş, zincir üzerinde yönetişim ve toplu olarak yönetilen bir hazine ile kendi kendini sürdürebilen bir blokzinciri ekosistemidir ve kullanıcıların zincirin gelişimini ve ekipleri inşa etmek için finanse etmelerini sağlar.

Edgeware solochain  20’den fazla ekosistem ortağı/projesi tarafından güvenilen EVM ve WASM akıllı sözleşme desteği ile alt tabaka ana ağ zincirini çalıştırıyor. Edgeware aynı zamanda çoklu özellikleriyle biliniyor.

$DVPN Nedir?

Sentinel, Cosmos tabanlı merkeziyetsiz bir bant genişliği pazarıdır. Sentinel, herkesin merkeziyetsiz bir Sanal Özel Ağ (dVPN) oluşturmasına ve sunmasına olanak tanır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Ethereum

Sert Düşüşler Sonrası Haftaya Yeşil Bir Açılış Yaptık: Ethereum %10 Yükseldi

Evergrande Krizinden Sonra Bir Gayrimenkul Şirketi Daha Sıkıntıda