in , , ,

Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) Teknik Analizleri I 19.07.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Solana (SOL)

Daha önceki analizlerimde bahsetmiş olduğum kritik 31.72-33.15 bölgesinden güçlü bir şekilde geri dönüş başlatan Solana (SOL), bu yazının hazırlandığı saatlerde 45.680 dolar seviyelerinden fiyatlıyor.

41.210-44.630 dolar bölgesindeki majör direncin kırılımı için çalışırken, bu kırılımın gerçekleşmesi halinde 48.820 ve 54.525 dirençlerini test etmek isteyebilir. Başarılı bir kırılım halinde pozitif seyreden piyasa koşullarında Solana (SOL) için alışılagelmiş sert yükselişlerden birini izleyebiliriz. Bu bölgeden reddedilmesi halinde ise 39.300 dolar seviyelerinde bir ara destek ile karşılaşabilir.

Avalanche (AVAX)

Beklenenden sert ve derin düşüşler yaşayan Avalanche (AVAX), bu dönemi geride bırakarak emin adımlarla yönünü yukarı çevirdi. 24.745 dolar seviyelerindeki direnci test ederken, bu yazının hazırlandığı saatlerde 24.200 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

24.745 dolar direnci üzerinde başarılı bir kırılım gerçekleşmesi halinde ilk karşılaşabileceği direnç seviyesi 29.100 dolar seviyelerinde görünüyor. Ancak 24.745 direncinden reddedilmesi halinde ise 21.880 desteğine kadar geri çekilmeler normal karşılanabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Scroll, Pre-Alpha Testnet’ini Duyurdu

Coinbase, İtalya’da Kripto Hizmetleri Sağlamak İçin Düzenleyici Onayı Aldı!