in , , ,

Solana (SOL) için Saldırı Sonrası Kritik Seviyeler

Geçtiğimiz günlerde siber saldırıya uğrayan Solana (SOL) ağından etkilenen 5.000 cüzdan sonrası sert düşüşler yaşanmıştı. Bu yazımda Solana (SOL) için kritik seviyeleri paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Haziran ayının ikinci haftasından itibaren başlattığı yükseliş trendini devam ettiren Solana (SOL), geçtiğimiz günlerde yaşanan siber saldırı ile beklenmedik bir düşüş yaşadı. Daha önceki analizlerimde belirtmiş olduğum 46.540 dolar seviyelerindeki ara direncin kırılımında ikinci defa başarısız olan Solana (SOL), küçük geri çekilmeler yaşıyordu.

Bu geri çekilmelerin üzerine gelen hack haberi ile düşüşlerin hızlandığını izlemiştik. 39.315-40.665 dolar bölgesindeki desteği de sert bir şekilde kırarken 37.335 dolar seviyelerindeki ara desteği test etti.

Bu ara destek üzerinden gelen alımların etkisi ile tekrardan yukarı yönlü bir ivme kazanma gayreti gösterse de bu yazının hazırlandığı saatlerde 39.975 dolar seviyelerinden fiyatlanırken 39.315-40.665 bölgesinin geçilmesinde başarısız olduğu gözlemleniyor.

Düşüşlerin devam etmesi halinde yükselen trend desteğini test etmesi beklenebilir. Trend desteğinden gerçekleşecek güçlü bir alım tepkisi halinde 39.315-40.665 bölgesini geçmesi daha rahat olabilir. Trend desteğinin kırılması halinde ise 31.720-33.150 bölgesindeki bir alt majör desteğe kadar düşüşlerini devam ettirebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

funding round

2022’de Öne Çıkan Fundraising Etkinlikleri Hangileri Oldu?

KoinSaati ile Bybit Copy Trading Nasıl Yapılır?