içinde , , ,

Solana (SOL) Güncel Teknik Analizi I 26.07.2022

Solana (SOL)

Geçtiğimiz haftayı %5 üzerinde bir yükseliş ile kapatan Solana (SOL), yeni haftaya sert düşüşler ile giriş yaptı.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 35.50 dolar seviyelerinden fiyatlanan Solana (SOL), %14’e yakın bir kayıp ile devam ediyor. FED baskısının son iki günde iyice hissedildiği piyasa genelinde normal karşılanan bu düşüşlerin Solana (SOL) için 21.70-33.15 bölgesindeki desteğe kadar sürmesi beklenebilir.

Ancak bu destek bölgesine gelmeden önce, haziran ayı ortasından itibaren başlattığı yükselen trend desteğine de tutunabilir. Trend desteğinden yeni ve güçlü alımların gelmesi halinde 41.210-44.630 bölgesini test etmek isteyebilir. Trend desteğinin altında gerçekleşecek kapanışlar halinde 31.70-33.15 destek bölgesi konuşulabilir.

31.70-33.15 bölgesinin de kaybedilmesi halinde sırası ile 28.980 ve 25.990 seviyelerinde destek bulabilir. 31.70-33.15 bölgesinin test edilmesi ve güçlü alımların gelmesi halinde yeni bir yüksek dip oluşturarak trend kırılımını fake out olarak da karşılanabilme ihtimali ortaya çıkabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Tether, Bitfinex, Keet

Tether ve Bitfinex’in Ortak Adımı! Görüntülü Konuşmalar Nasıl Değişecek?

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE) nedir?