içinde , , ,

Solana (SOL) Güncel Teknik Analizi | 01.10.2022

Solana (SOL)

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Solana (SOL) analizini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Eylül ayı başlarında sert yükselişler ile tekrardan toparlanma çalışmalarında bulunan Solana (SOL), 38 dolar seviyelerinden reddedilmişti. Ağ sıkıntıları devam eden ve bir çözüme ulaşamayan Solana (SOL) için bu sıkıntının devam etmesi fiyatlara da negatif yansımaya devam ediyor.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 33 dolar seviyelerinden fiyatlanan Solana (SOL), dün yaşanan sorunların tekrar etmesi ile %6 civarında bir düşüş yaşadı. Bu düşüş ile birlikte göze çarpan omuz-baş-omuz (OBO) yapısı da daha belirgin bir hale geldi.

34.710 dolar direncinden reddedilerek OBO formasyonu için zemin hazırlayan Solana (SOL), 31.925 dolar seviyelerindeki formasyon desteğini test etmek isteyebilir. Bu destek seviyesinin kırılması halinde 29 dolar seviyelerine kadar düşüşlerini sürdürebilir.

Ancak piyasa genelinde gerçekleşecek olumlu bir hareket ya da Solana (SOL)’nın hacim kazanması halinde, 34.710 direncini tekrardan test edebilir. Bu direnç seviyesinin kırılması halinde ise 38.500-38.880 bölgesindeki majör dirence kadar yeni bir yükseliş trendi oluşturabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 30 Eylül 2022

Eylül Ayının Dikkat Çeken Funding Etkinlikleri