in , , ,

Solana (SOL), Cosmos (ATOM), Dfinity (ICP) ve Algorand (ALGO) Teknik Analizi | 22 Ekim 2021

kriptopara

Solana (SOL) 

Son 3 gün içerisinde %35’den fazla yükselerek son 2 ay içerisinde yaşadığı bütün kayıpları geri alan Solana, 220-229 dolar bölgesindeki dirence yakın bir seviyeden küçük bir miktar geri dönüş yaşamış görünüyor. 214 dolar seviyelerine kadar yükselerek 216 dolar seviyesindeki zirvesine çok yakın bir yerden dönüş yaşadı.

Solana SOL

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 210 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, yukarı yönlü ivmenin devam etmesi halinde 229 dolar direnci test edilebilir. Geri çekilmenin devam etmesi halinde ise sırası ile 206 ve 194 dolar seviyelerinde destekler bulunuyor.

Cosmos (ATOM)

KAVA tarafından gerçekleştirilecek olan güncelleme ile bir COSMOS blok zincirine bağlanacak olması nedeni ile bu gelişme önemli bir noktada yer alıyor. Haber sonrası düşen trend direncinin kırılımını gerçekleştiren ATOM, 36-38 dolar bölgesindeki dirence kadar yükseliş gerçekleştirdi.

Bu direnç bölgesinin kırılımı halinde 49 dolar seviyelerindeki dirence kadar hızlı bir yükseliş gerçekleşebilir. Düşen trend içerisine geri dönüşler halinde ise 31 dolar ve 28 dolar seviyelerindeki destekler test edilebilir.

Algorand (ALGO)

Düşen trend kırılımı için çalışan ALGO, 2.09 dolar direncinin kırılımını gerçekleştirmesi halinde bu trend içerisinden çıkışın onayını almış olacak. 2.09 dolar üzerinde gerçekleşecek kapanışlar halinde 2.47-2.60 dolar bölgesine kadar bir yükseliş hareketi izleyebiliriz.

Bu seviyelerden gelecek olan olası kar satışları sonrası, yukarı yönlü hareketin devam etmesi halinde 2.90-3.05 dolar bölgesinde yeni bir ATH gerçekleştirebilir. Düşen trend içerisine geri dönüş halinde 1.55 ve 1.32 dolar destekleri test edilebilir.

Dfinity-Internet Computer (ICP)

Ağ üzerindeki etkinliklerinin artması ile yukarı yönlü bir ivme kazanan ICP, 48-50 dolar bandındaki dirençten reddedildi. Ancak 44 dolar desteği üzerinden güç toplayarak bu yükselişini devam ettirmek isteyebilir.

Bu durumda 48-50 dolar direncinin kırılması ile 56 dolar direncine kadar bir yükseliş gerçekleşebilir. 56 dolar direncinin kırılması halinde ise 60 dolar ara direnci ve 65-68 dolar bölgesindeki majör direnç test edilebilir. 44 dolar desteğinin kırılımı halinde ise 36 dolar seviyelerindeki desteğe kadar bir düşüş trendi başlatabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

kriptopara, Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Düzeltme Sürüyor | BTC Teknik Analizi

Kripto

Yabancı Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu | 22 Ekim 2021