içinde , ,

Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Polkadot (DOT) Teknik Analizi | 13 Kasım 2021

kriptopara Binance Coin

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

TwitterKripto Kirpi

Solana (SOL)

Temmuz ayının son haftasından itibaren başlattığı yükseliş trendini sürdüren Solana, 21 günlük hareketli ortalamayı destek olarak kullanmaya devam ediyor.

solana
Solana grafiği

237 dolar direncinden reddedildikten sonra, 21 günlük hareketli ortalama üzerinden tekrar güç toplayarak bu direncin kırılımı için hareket ediyor. 237 dolar direncinin kırılımı halinde 280-310 seviyelerinde yeni bir ATH gerçekleştirebilir. 21 günlük hareketli ortalamanın altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise 201 dolar desteğine kadar geri çekilmeler devam edebilir.

Avalanche (AVAX)

96.92 dolar seviyelerinde yeni bir zirve gerçekleştirdikten sonra geri çekilmeler yaşayan AVAX, bu yazının hazırlandığı saatlerde 88 dolar seviyelerinden fiyatlanırken; bu geri çekilmeler ile oluşan minör düşüş trendinin kırılımı gerçekleştiriyor.

avalanche
Avalanche grafiği

88.50 seviyelerindeki ara direncin de kırılımı ile düşüş trendinden çıkış için onay alacak olan AVAX için bir sonraki direnç seviyesi, 101 dolar seviyelerinde oluşabilir. Düşüş trendine olası bir geri dönüş halinde ise 79 dolar seviyelerindeki destek tekrardan test edilebilir.

Polkadot (DOT)

55-59 dolar direnç bölgesinden reddedilen DOT, parachain müzayedelerinin başladığı bu dönem içerisinde beklenen ralliyi gerçekleştiremedi. 44-46 dolar aralığındaki desteğe kadar geri çekilmeler yaşarken Ekim ayının ilk günlerinden itibaren başlayan yükselen trend desteğinin de altına sarkma gerçekleştirdi.

polkadot
Polkadot grafiği

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 46 dolar seviyelerinden fiyatlanırken; yükselen trend içerisine dönüş için çabalıyor. Trend içerisine dönüş 55-59 dolar bölgesindeki direnç tekrardan test edilebilir. Bu direnç bölgesinin kırılımı halinde ise 66 dolar seviyelerinde yeni bir direnç seviyesi oluşturabilir. 44 dolar desteğinin kırılımı halinde ise 39 dolar seviyelerindeki desteğe kadar geri çekilmeler devam edebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Elfin Kingdom CEO’su Juan Ibagon ile AMA Etkinliği

kriptopara

CEEK VR (CEEK), TrustFi Network (TFI) ve Deri Protocol (DERI) Teknik Analizi | 13 Kasım 2021