içinde ,

Solana NFT Projesi y00ts, NFT Listelerinde İlk Sırada!

y00ts

Solana NFT projesi y00ts, 5 Eylül Pazartesi gerçekleşen lansmanından bu yana hızlı bir başlangıç ​​yaptı. NFT’lerin mint fiyatının üzerinde önemli bir prim satmasıyla ikincil piyasaları geride bıraktı. 

Projeye bağlı Web3 teknoloji şirketi, piyasaya sürülme konusundaki hype arasında, bazı önemli yatırımcılardan fon topladı.

Hem y00ts hem de popüler DeGods NFT projesiyle bağlantılı bir teknoloji girişimi olan Dust Labs, bir dizi risk sermayesi şirketinden 7 milyon dolar fon topladı. Tura katılanlar arasında FTX Ventures ve Solana Ventures’ın yanı sıra en iyi Solana NFT pazar yeri Magic Eden, Solana NFT protokol üreticisi Metaplex ve Foundation Capital ve Jump firmaları yer alıyor.

Startup, şu anda Solana blok zincirindeki en değerli NFT profil resmi (PFP) projesi olan DeGods’un başarısından doğdu. y00ts, DeGods’un yaratıcısı Frank tarafından kurulmuştur.

Dust Labs’in DUST yardımcı programı token’ı, başlangıçta DeGods sahipleri için bir ödül olarak piyasaya sürüldü. Ve alıcıların birincil satışta bir y00ts NFT’yi mint etmek için kullanabilecekleri tek tokendır. $DUST, çeşitli NFT projelerinden Solana tabanlı token’ları entegre ettiği için Magic Eden tarafından da kabul edilecek.

y00ts

$DUST; NFT, PFP’ler, sanat eserleri, koleksiyonlar ve video oyunu öğeleri gibi dijital ürünler de dahil olmak üzere bir öğenin sahipliğini temsil edebilen bir blok zinciri token’ıdır.

y00ts NFT koleksiyonu 15.000 Solana tabanlı NFT’den oluşuyor. NFT’ler, futbol efsanesi Wayne Rooney ve komedyen Howie Mandel gibi ünlüler de dahil olmak üzere son haftalarda özel whitelist’e kabul edilenlerin yanı sıra DeGods sahipleri tarafından satın alınabiliyordu.

y00ts ekibi ilk NFT mint’inin 9 Eylül’de başlatılmasının planlandığını duyurdu. y00ts NFT’leri, Solana ekosisteminde aktif olan Magic Eden pazaryeri üzerinde launch edilecek ve katılımcılar 375 $DUST tokenı ile bu mint’i gerçekleştirebilecekler.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Platformu Kandola Network Nedir?

Kötü Amaçlı Kripto Cüzdan Botları için Alınabilecek Önlemler