içinde , ,

SOL, XRP ve NEAR Güncel Fiyat Analizleri I 27.04.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Solana (SOL), Near Protocol (NEAR) ve Ripple (XRP) analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Solana (SOL)

Mart ayında gerçekleştirdiği rallide edindiği kazanımları, nisan ayındaki düşüşler ile neredeyse geri alan Solana (SOL) bir süredir 97-107 dolar aralığında yatay hareketler sergiliyor. Bu yatay hareketler sonucunda dün gerçekleşen düşüşler ile 96 dolar desteği üzerinde oluşan üçlü dip yapısı göze çarpıyor ve yukarı yönlü yeni bir hareket için hazırlık yapıyor olabilir.

SOL
SOL Güncel Fiyat Analizi I 27.04.2022

Bu üçlü dip formasyonunun çalışması halinde tekrardan 107 dolar direncini test etmek isteyebilir. 107 dolar direncinin kırılması halinde ise sırası ile 119 ve 134 dolar dirençleri takip edilebilir. 96 dolar desteğinin kırılması halinde ise 73-80 dolar bölgesindeki majör desteğe kadar düşüşler devam edebilir.

Ripple (XRP)

Dava sürecinde olumlu gelişmeler yaşamasına rağmen, yükselişleri sınırlı kalan Ripple (XRP), geçtiğimiz hafta bu sürecin daha da uzayacağına dair yapılan açıklamalar ile sert düşüşler yaşamıştı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.6460 seviyelerinden fiyatlanırken, 0.6560 desteğinin de altına sarkmış durumda.

XRP
XRP Güncel Fiyat Analizi I 27.04.2022

Düşüşlerini devam ettirmesi halinde 0.5965 seviyelerindeki ara destekten güç toplamaya çalışabilir. Bu ara desteğinde çalışmaması halinde 0.5165 seviyelerine kadar düşüşleri devam edebilir. 0.6560 desteği üzerine geri dönüş gerçekleştirmesi halinde ise 0.6940 ve 0.7840 dirençleri test edilebilir.

Near Protocol (NEAR)

Negatif piyasa koşullarından çok çabuk sıyrılması ile bilinen Near (NEAR) 18.200 direncinden reddedildi. Piyasa şartlarına ayak uydurarak 14.265 desteğinin de altına sarktı. Bitcoin tarafında yaşanan düşüşler ile bu destek seviyesini hızlı bir şekilde ihlal etti.

NEAR
NEAR Güncel Fiyat Analizi I 27.04.2022

Düşüşlerin devam etmesi haline 11.840 desteğinden güç toplamak isteyebilir. 11.840 desteğinin altında ise 10.095 desteği takip edilebilir. Yukarı yönlü ivmenin kazanılması 14.265 ve 18.200 dirençlerinin tekrardan test edilmesini sağlayabilir. 18.200 direncinin test edilmesi gerçekleşir ise, bu bölgede oluşabilecek ikili tepe yapısına da dikkat edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Move-to-Earn Uygulaması Sweatcoin Nedir?

Aleph Zero (AZERO) Kullanım Alanları