in , ,

SOL, FTM ve SAND Güncel Fiyat Analizleri I 20.05.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Solana (SOL), Fantom (FTM) ve SandBox (SAND) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Solana (SOL)

Terra krizi ile başlayan süreçte 37.37 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşayan Solana (SOL), bu seviye üzerinden gelen alım tepkileri ile tekrardan 59 dolar seviyelerine kadar bir artış göstermişti. Ancak 60.10 dolar seviyelerinde bulunan dirence yakın bir noktadan tekrar geri dönüş yaşadı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde Solana (SOL) 53 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

Solana (SOL)
Solana (SOL) Güncel Fiyat Analizi I 20.05.2022

Fiyat sıkışıklığının da göze çarptığı Solana (SOL) için düşüş trendinin kırılmasını beklemek yeni alıcıların gelmesi için daha makul bir seçenek olarak görünüyor. Yukarı yönlü bir kırılım gerçekleşmesi halinde sırası ile 60 ve 66 dolar dirençlerini test edebilir. Aşağı yönlü kırılımın gerçekleşmesi halinde ise 45.90 dolar seviyelerinde destek bularak yeniden çıkış çalışmalarına başlayabilir.

Fantom (FTM)

Ekip içerisinde yaşanan olumsuzluklardan sonra bir türlü toparlanamayan Fantom (FTM), 0.2665 desteğine kadar geriledikten sonra, bu destek seviyesi üzerinden gelen alımlar ile düşüşlerine ara vermiş görünüyor.

Fantom (FTM)
Fantom (FTM) Güncel Fiyat Analizi I 20.05.2022

Düşüş trendi içerisindeki hareketlerine devam ederken, bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.3500 seviyelerinden fiyatlanıyor. Olası bir yükseliş trendinin başlaması için öncelikle 0.4295 dolar seviyesindeki direncin aşılarak düşüş trendi içerisinden çıkılması beklenebilir. Düşüşlerin devam etmesi halinde ise sırası ile 0.2665 ve 0.1930 seviyeleri destekler olarak takip edilebilir.

SandBox (SAND)

0.9860 desteğine dokunarak bu seviyeden aldığı tepki alımları ile hareketlerine devam eden SandBox (SAND), bu yazının hazırlandığı saatlerde 1.3560 seviyelerinden fiyatlanıyor. 1.2880-1.4000 bölgesindeki majör direncin kırılımı için çabalarken, bu kırılımın gerçekleşmesi halinde 1.5600 seviyelerindeki dirence kadar yükselişlerini devam ettirebilir. 1.5600 direncinden sonraki direnç seviyesi ise 2.0915 seviyelerinde görünüyor.

SandBox (SAND)
SandBox (SAND) Güncel Fiyat Analizi I 20.05.2022

1.2880-1.4000 bölgesinden reddedilmesi halinde ise 0.9860 seviyelerine geri dönüş yaşayabilir. 0.9860 desteğinin kırılması halinde ise 0.7450 seviyelerinde destek bulabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Internet Computer

Dfinity Internet Computer: Web Merkeziyetsizleşme Çözümü

SWIFT, Uluslararası Para Transferleri için CBCD’leri Test Edecek