Soil Token Nedir?

Soil, geleneksel finans ile kripto dünyası arasındaki boşluğu dolduran, kurumsal borçları ve sabit getirili yatırımları yeniden şekillendiren, blockchain tabanlı bir borç verme protokolüdür.

Soil, Real World Assets tarafından desteklenen stablecoin’lere güvenli getiri sağlayan, tamamen denetlenen bir DeFi protokolüdür.

Ekibi ve Yatırımcıları

Ekip, dengeli ve yetenekli bir yaklaşımı teşvik ederek kripto ve geleneksel finans alanlarından çeşitli yetkinliklere sahiptir.

Avantajları

Soil, geleneksel finans ile kripto dünyası arasındaki boşluğu dolduran, kurumsal borçları ve sabit getirili yatırımları yeniden şekillendiren, blockchain tabanlı bir borç verme protokolüdür. Düzenlenmiş bir çerçeve içerisinde faaliyet göstermek, şeffaflığı ve uyumluluğu sağlayarak projeye olan güveni artırır.

Projenin tokeni, sürdürülebilir büyümeye öncelik veriyor, kullanıcıları katılmaya teşvik ediyor ve deflasyonist bir modeli güçlendiriyor. Hacken tarafından gerçekleştirilen başarılı güvenlik denetimi sayesinde kullanıcılar için güvenli bir platform sürdürmeyi hedefliyor. Ekip, merkeziyetsiz finansın güçlü yönlerini geleneksel finansla bütünleştiren DeFi 2.0’dir.

Yol Haritası

2021 yılının ilk çeyreğinde token oluşturma ve akıllı sözleşme geliştirmeye odaklandı ve Web sitesi lansmanını gerçekleştirdi. Topluluk oluşturma ve pazarlama kampanyası üzerine ayarlamalar yapıldı.

Tekonomisi

Token, güçlü deflasyonist özelliklere sahiptir. $SOIL tokenin protokol ölçeklendikçe değeri artar. $SOIL tokenlerinizi protokole sağlayın ve güvence altına alarak ödüller kazanın. $SOIL tokenlerinizi protokolde kilitleyerek stablecoinlerde artan getiriler elde edebilirsiniz.

Nasıl Satın Alınır?

SOIL satın alma işlemleriniz için güvenilir borsaları tercih etmenizi öneririz. SOIL almak oldukça basittir. MEXC, Gate.io borsalarında listelenen bu varlığı borsa üzerinden kolaylıkla alabilir, satabilir ve elinizde tutabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Real World Assets (RWA), Kripto Alanında Önemli Bir Potansiyele Sahip

Adres Zehirleme Saldırıları: Nedir ve Nasıl Güvende Kalınır?