içinde , ,

Socios ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus’tan Önemli Açıklamalar

Alexandre Dreyfus

Socios ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus bugün Twitter üzerinden yaptığı duyuruda Fan Token sevenleri yakından ilgilendiren açıklamalarda bulundu.

Önümüzdeki hafta Socios’taki tüm İngiliz takımlarını listeleyeceğini duyuran Dreyfus, bundan sonra genel olarak token listelemelerini de bir standarda oturacaklarını belirtti.

Socios ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus’un tam açıklamaları şu şekilde;

** Bilgi ** Önümüzdeki hafta @socios’taki tüm İngiliz ekiplerimizi listeleyeceğiz. Bir gün. Tüm takımlar.

Ayrıca, (nihayet) listelemenin, yaklaşan tüm lansmanlar için Taraftar Token Teklifinden (FTO) 7 gün sonra gerçekleşmesine karar verdik.

Hayranların etkileşime girmesi ve içeri girmesi için daha fazla akışkanlık sağlar.

@chiliz $CHZ

Bu açıklama sonrası kullanıcılardan gelen yorumlar olumlu yönde oldu.

Peki Alexandre Dreyfus Kimdir?

Alexandre Dreyfus, oyun ve spor sektörlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir girişimcidir. 1990’ların sonlarında interaktif bir turizm rehberi platformu olan Webcity’yi kurdu. Dreyfus daha sonra Fransa’nın en büyük çevrimiçi poker sitelerinden biri haline gelen Winamax’ı kurdu. Dreyfus’un oyun ve spor alanındaki deneyimi, 2013’te Global Poker Index’in satın alınmasını ve Mediarex’in kurulmasını da içeriyordu.

Dreyfus daha sonra dijital teknoloji uzmanlığını, 66 milyon doların üzerinde finansman sağlayan Chiliz’in yaratılması ve spor takımlarının kendi hayran kitlelerini token haline getirmelerine ve para kazanmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir platform olan Socios’un kurulmasıyla gelişen blockchain alanına taşıdı.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız. 

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

KuCoin

Reef Finance (REEF) Kucoin’de Listeleniyor: $REEF Nedir?

Sanal Blokzinciri Dünyaları Nedir?