içinde , ,

Socios Platformuna, Inter Fan Token’a Olan Yoğun İlgiden Erişim Sorunu Yaşandı

Socios

Socios platformu hepsi bir arada taraftar etkileşim ve ödüllendirme uygulamasıdır. Taraftarlara kulüplerine daha yakın olma imkanı sağlar. Bu platform üzerinde futbol takımlarının fan tokenleri satışa çıkmaktadır ve oldukça yüksek bir ilgi görmektedir.

Inter kulübü, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 10 Eylül 2021 Cuma günü Türkiye saati ile 14.00′te Socios üzerinden $INTER token’ler ön satışa çıkmaya başladı. Bugün satışın başladığı saatlerde Inter Fan Tokeninin halka arzı esnasında Socios’a erişim sorunu yaşandı. Bu erişim sorunu kısa sürede düzeldi ve kullanıcılar tekrardan platforma erişim sağlayabiliyorlar.

inter

Kullanıcılar saat 14.00-16.00 arasında en fazla 50 adet $INTER token alabilecek. Saat 16.00 sonrası için ise maksimum satın alma adedi 250′ye çıkartılacak. Taraftarlar $INTER Token’ına sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek.

Fan Token’lar Nedir?

Fan Token’ları, süresi sona ermeyen ve sahiplerine favori kulüp, takım veya liglere eşsiz bir erişim imkanı sağlayan dijital bir lisanslar olarak düşünebilirsiniz. Bu toplanılabiliir dijital varlıklar sahiplerine Socios.com’da bulunabilecek oylamalarda oy kullanmak, VIP ödüller, ayrıcalıklı kampanyalar, sohbet odaları, oyunlar, yarışmalar ve daha birçok imkana erişim hakkı sağlamaktadır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Ukrayna, Bitcoin’i ve Kripto İşletmelerini Yasallaştırma Yolunda

Dijital Ölümsüzlüğe Doğru; Hedef 2045