içinde

Socios, Serie A ile Ortaklığını Duyurdu

Socios.com, Serie A Resmi Ortağı ve Supercoppa Frecciarossa ve Coppa Italia Frecciarossa Finallerinin Ana Sponsoru oldu. Socios, bu akşam TSİ 23:00’te, Internatzionale ve Juventus arasında oynanacak Supercoppa Finalinin bitiminde verilecek olan en iyi oyuncu ödülü verildiği sırada yeni ortaklığın ilk adımı atılmış olacak.

Soicos resmi Twitter hesabından paylaşılan haber ise şu şekilde:

Serie A CEO’su Luigi De Siervo’nun partnerlik hakkındaki yorumları ise şöyle:

“Birkaç yıldır sporun mükemmelliği ile çalışan, sektörünün lider markası Socios ile bu ortaklığı duyurmaktan son derece mutluyuz. Bu anlaşma ile Serie A’nın, yeni pazarların sunduğu fırsatları yakalamaya hazır olduğunu, geleceğe ve inovasyona yönelik fırsatlara ve dünyanın dört bir yanındaki hayranların ihtiyaçlarına cevap vermeye özen gösterdiğini bir kez daha kanıtladı.”

Chiliz ve Socios CEO’su Alexandre Dreyfus:

“2021’de ağımızı %500’ün üzerinde büyüttük ve platformumuzu bir milyondan fazla yeni kullanıcıyla buluşturduk. Önümüzdeki 12 ay için daha büyük hedeflerimiz var. Bu nedenle 2022’ye İtalyan spor endüstrisine olan bağlılığımızı daha da sağlamlaştıran bu büyük duyuruyla başlamaktan mutluluk duyuyoruz. Serie A ile yakın bir şekilde çalışmayı, Socios’un amacını kitlelere yaymayı ve hem İtalya’da hem de dünya çapında muhteşem taraftar topluluğumuzu oluşturmayı dört gözle bekliyoruz. “

Socios’un, Inter Milan, Juventus, AC Milan, Napoli, FC Bologna, AS Roma ve İtalyan milli takımı ile halihazırda ortaklıkları bulunmaktadır.

İtalyan ekipleri dışında Socios bünyesinde 100’den fazla güçlü partnerlikleri bulunmaktadır. FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, Atletico Madrid, Valencia, Manchester City ve Arsenal sadece bu partnerliklerden birkaçıdır. Futbol dışında ise UFC, F1 takımları, 25 NBA ekibi, NFL’nin New England Patriots’u ve NHL, e-spor ve kriket ekiplerini de içerir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

metaverse

Metaverse’deki NFT Virtual Land (Sanal Arazi) Nedir?

Kim Kardashian ve Floyd Mayweather’e Kriptopara Reklamı Yaptıkları için Dava Açıldı