in

Socios ile Udinese Calcio Fan Token ($UDI) İş Birliği

İtalya Serie A ekiplerinden Udinese Calcio, spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blokzinciri sağlayıcısı Chiliz ile ortaklığa adım attı, taraftar etkileşimi ve ödül uygulaması Socios.com’da bir Fan Token piyasaya süreceklerini resmen duyurdu.

Haber, resmi Socios Twitter hesabından böyle duyuruldu:

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus:

“120 yılı aşkın tarihinde, Udinese Calcio zengin mirasıyla ve destekçilerinin İtalya genelinde büyüdü. Bu kulüple ortaklık kurmaktan olmaktan çok mutluyuz ve taraftarların kulüple etkileşime girmesini sağlayacak yeni fırsatlar üzerinde çalışmaya başlamaktan heyecan duyuyoruz. Bu iş birliği, şu anda Serie A’da yer alan 20 kulüpten 7’sine ve ek olarak İtalya milli takımı Socios ortağı olarak İtalya’daki liderliğimizi teyit ediyor ve aynı zamanda bu ülkedeki varlığımızı genişletmeye devam etme taahhüdümüzü gösteriyor.”

Udinese Marketing Direktörü Magda Pozzo:

“Kulübün felsefesi her zaman yeni standartlara ulaşmayı hedefliyor ve taraftarlarımızın katılımı, öncelik verdiğimiz önemli bir mücadeleyi temsil ediyor. Bu nedenle, Socios’un, Udinese’nin platformla işbirliği yapan küresel spor organizasyonları listesinin bir parçası olmasına izin vererek vizyonumuzun tutkusunu fark etmesinden onur duyuyoruz. Bu, Udinese markasının cazibesini ve kulübün taraftarları için gösterdiği çabaları doğruluyor.”

Socios.com; Paris Saint-Germain, FC Barcelona, Inter Milan, Juventus, Napoli, AS Roma, Valencia, Atletico Madrid, Manchester City, Arsenal ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 100’den fazla büyük spor organizasyonuyla ortaklık kurmuş durumda. Socios.com’un geniş ağı, futbolun yanı sıra UFC, F1 takımları, 25 NBA franchise’ını, NHL, e-spor ve kriketin önde gelen takımlarını da içermektedir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Kripto Para Piyasasında Günün Öne Çıkan Başlıkları

Rusya’dan Kripto Para Düzenleme Raporu