in ,

Socios ile Sevilla FC Fan Token ($SEVILLA) İş Birliği

İspanya La Liga ekiplerinden Sevilla FC, spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blokzinciri sağlayıcısı Chiliz ile ortaklığa adım attı, taraftar etkileşimi ve ödül uygulaması Socios.com’da bir Fan Token piyasaya süreceklerini resmen duyurdu.

Sevilla’nın 1 La Liga şampiyonluğu, 5 İspanya Kupası ve 6 UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğu bulunuyor.

Haber, resmi Socios Twitter hesabından böyle duyuruldu:

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus:

“Yalnızca sayısız sportif başarısıyla değil, aynı zamanda parlak yönetimi ve yenilikçi vizyonuyla da dünya çapında bir referans haline gelen Sevilla FC ile partnerliğimizi duyurmaktan mutluyuz. Kulübü dünyanın her yerinden Sevilla taraftarlarıyla birleştiren bu çok özel bağı mümkünse daha da güçlendirmek için bu iş birliğine başlamayı dört gözle bekliyoruz. Yeni ortaklığımızla kulübü ve taraftarlarını desteklemekten daha mutlu olamazdık.”

Socios.com böylece La Liga’daki 5 kulübünün resmi ortağı haline geldi. FC Barcelona, ​​Atlético de Madrid, Valencia CF, Levante UD ve son olarak Sevilla FC.

Socios.com; Paris Saint-Germain, FC Barcelona, Inter Milan, Juventus, Napoli, AS Roma, Valencia, Atletico Madrid, Manchester City, Arsenal ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 100’den fazla büyük spor organizasyonuyla ortaklık kurmuş durumda. Socios.com’un geniş ağı, futbolun yanı sıra UFC, F1 takımları, 25 NBA franchise’ını, NHL, e-spor ve kriketin önde gelen takımlarını da içermektedir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Avalanche (AVAX) ve Fantom (FTM) Teknik Analizleri I 09.02.2022

Kripto Para Dünyasında Öne Çıkan Başlıklar