içinde ,

Socios ile FK Spartak Moskova Fan Token ($FCSM) İş Birliği

Rusya Premier Ligi ekiplerinden FK Spartak Moskova, spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blokzinciri sağlayıcısı Chiliz ile ortaklığa adım attı, taraftar etkileşimi ve ödül uygulaması Socios.com’da bir Fan Token piyasaya süreceklerini resmen duyurdu.

Spartak Moskova, 12 Sovyet ve 10 Rusya Premier Ligi Şampiyonluğu ile Rusya’nın en başarılı futbol kulübü konumunda.

Haber, resmi Socios Twitter hesabından böyle duyuruldu:

Böylece sporla blokzinciri teknolojisinin bir araya geldiği bu sektörde Spartak Moskova fan token çıkaran ilk Rus kulübü olacak. $FCSM Taraftar Token’ı, Nisan ayında, kulübün kuruluşunun Yüzüncü Yıldönümünde piyasaya çıkması planlanıyor.

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise şunları söyledi:

“Büyük ve tutkulu sporseverlere ev sahipliği yapan Rusya’ya uzanabildiğimiz için çok heyecanlıyız. Ülkenin en başarılı futbol kulübü olan Spartak, mükemmel bir ortak ve bu yolculuğa birlikte başlamak için kulübün Yüzüncü Yılını kutladığı bu yıldan daha iyi bir zaman düşünemezdik. Milyonlarca taraftarın bu olağanüstü dönüm noktasının şahit olması için yeni ve heyecan verici fırsatlar yaratmayı dört gözle bekliyoruz.”

Spartak Moskova Ticaret ve Pazarlama Müdürü Rustam Makhmutov ise şunları söyledi:

“Sektörün lideri olan Socios ailesine katılan ilk Rus kulübü olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kulüp, modern ve yenilikçi olmaya çalışmaktadır. FC Spartak, daha dijital ve daha yenilikçi global bir marka olma yolunda büyük bir adım atıyor ve bu uzun yolculuğu Socios.com ile yapmak büyük bir zevk.”

Socios.com; Paris Saint-Germain, FC Barcelona, Inter Milan, Juventus, Napoli, AS Roma, Valencia, Atletico Madrid, Manchester City, Arsenal ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 100’den fazla büyük spor organizasyonuyla ortaklık kurmuş durumda. Socios.com’un geniş ağı, futbolun yanı sıra UFC, F1 takımları, 25 NBA franchise’ını, NHL, e-spor ve kriketin önde gelen takımlarını da içermektedir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Binance, Arjantin Futbol Federasyonu’nun Yeni Sponsoru Oluyor

FED: Faiz Artışı Yakında