SocialFi Projesi Friend3 Hızlı İlerlemeler Kaydediyor

Friend3, içerik oluşturucuların ve influencer’ların takipçileriyle, topluluklarıyla ve arkadaşlarıyla etkileşim kurabilecekleri güvenli bir Web3 ortamı sağlarken, tamamen otomatik ve merkeziyetsiz bir şekilde varlıklarından para kazanmalarına olanak tanır.

Friend3 dApp, sosyal etkinin gerçek ve merkeziyetsiz bir şekilde paraya dönüştürülmesini mümkün kılan bir SocialFi uygulamasıdır. Bu uygulama, firendtech modelini temel olarak kullanır ve merkeziyetsizlik, erişilebilirlik, güvenlik ve daha geniş çapta benimsenme açısından ekosistemi geliştirir. Bu yazımızda, projenin şimdiye kadar ki gelişimini ele alacağız.

 

Youtube gibi çeşitli sosyal medyalarda fotoğraf ve video göndermeyi destekliyor. BNB, BUSD, USDT ve diğer tokenlarla bağış yapabilmeyi destekliyor.

Eko Ortaklıklar:

  • Artık seçkin dApp Mağazası DappBay’de listeleniyor. 
  • MathWallet ve BNB Project’te listeleniyor.
  • Space ID ile entegrasyon ortaklığı kuruldu.
  • BNB Chain’dden hiç desteği aldı.

Pazarlama Aşamaları:

  • Pazarlama çalışmaları kapsamında topluluk, DiYi Community ile AMA etkinliği planladı. 
  • Bilgilendirici ‘Friend3 Airdrop Rehberi’ için Teknik Rambali’ye içerik düzenlendi. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Binance

Binance Research Son Araştırma Raporunu Yayınladı

DeFi’nin Kısa Tarihi