in , ,

Snoop Dogg, Sandbox ile Ortaklık Kurdu

Rapçi Snoop Dogg, Sandbox metaverse oyunuyla ortaklık kurarak NFT’lerin derinliklerine dalıyor.

Bu haftanın başlarında, Snoop Dogg kendini NFT balinası Cozomo de’ Medici olarak ifşa etmişti, yani ünlü rapçi ayrıca 17 milyon dolarlık şaşırtıcı bir NFT koleksiyonuna sahip ve takma adlı bir kripto Twitter kişiliğidir.

Bu koleksiyon, biri 4.6 milyon dolar değerinde olmak üzere dokuz büyük bütçeli CryptoPunk’un Ethereum NFT’lerini içeriyor.

Perşembe günü, kripto metaverse tabanına daha fazla dahil olan şovmen, The Sandbox ile ortaklığını duyurdu. Ethereum tabanlı metaverse oyunu, kullanıcıların bir 3D dünyadaki deneyimleri özelleştirmesine ve paylaşmasına olanak tanır.

The Sandbox

Oyunda Snoop, bir malikane, oynanabilir Snoop avatarları ve bir sürü ot temalı görüntü içeren özelleştirilmiş bir ortama sahip olacak. Gelecekte oyun, oyun içi bir konsere de ev sahipliği yapacak.

Snoop Dogg, Twitter hayranlarını ilk olarak Çarşamba gecesi belirli bir cüzdanı takip etmeye teşvik etti. Cüzdan, dünya çapındaki en büyük NFT Marketplace olan OpenSea’de Cozomo de’ Medici’nin cüzdanı olduğu ortaya çıktı. Daha yakından bakıldığında, The Sandbox tarafından mint edilen bir NFT olan Snoop Dogg Private Party Pass ortaya çıktı.

Snoop Dogg Özel Partisi NFT Biletleri

NFT parti biletlerinin yalnızca bin adet olacağı söylendi.

650 tanesi The Sandbox’ın NFT pazarından satın alınabilecek. Yaklaşan Snoop LAND satışından LAND arsa NFT’leri satın alanlara 212 bilet daha ödül verilecek. Geri kalanı NFT hayranlarına airdrop edilecek ve bunlardan bazıları Cozomo Twitter hesabından dağıtılacak.

Snoop Dogg

Snoop Dogg bir yayında şunları söyledi;

“Her zaman hayranlarla bağlantı kurmanın yeni yollarını arıyorum ve The Sandbox’ta yarattığımız şey sanal hangout’ların, NFT’nin ve özel konserlerin geleceğidir. Bu çevrimiçi deneyimi kesinlikle bir sonraki seviyeye taşımak için oyuncuların oyun deneyimlerine entegre edebilecekleri yeni bir Doggy tarzı NFT setimiz olacak.”

Sandbox oyun dünyası artık en yenisi Snoop Dogg olmak üzere bir dizi yüksek profilli marka ve işbirlikçiyle övünüyor. Diğerleri arasında The Walking Dead, Gemini’s Winklevoss Twins, Atari ve popüler Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu yer alıyor. Bu yılın ilerleyen saatlerinde The Sandbox, ilk 3D uzay deneyimi için halka açık bir alfa testi yayınlayacak. LAND NFT sahipleri, 3D alanı özelleştirebilecek, para kazanabilecek ve diğer oyuncularla paylaşabilecek.

Ünlüler Kriptoya Giriyor

Snoop Dogg, CryptoPunks dışında, NFT koleksiyonunda birçok Art Blocks NFT var. Bunlar, Infinite Field koleksiyonunun parçalarını ve Chromie Squiggles’tan parçaları içerir.

Ayrıca, illüstratör Matt Furie’nin ikonik Pepe memesini içeren bir dizi resmi olmayan Rare Pepe’ye ve ABD’nin en büyük bira satıcılarından biri olan Budweiser gibi Tom Sach’ın Rocket Factory NFT’lerinin birçoğuna da sahip.

Diğer ünlü NFT koleksiyoncuları olarak NBA süperstarı Stephen Curry, komedyen ve TV sunucusu Steve Harvey ve sosyal medya yıldızı Jake Paul’u sayabiliriz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız. 

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

Lark Davis Neden 2021’in 4. Çeyreğinin En Çok “Kripto Milyonerini” Üreteceğine İnanıyor?

Huobi

Huobi, Çin Ana Karasındaki Kullanıcıları İle İlişiğini Kesecek