in ,

Skale Network, Numeraire ve NDAU Kucoin’de Listeleniyor: $SKL $NMR ve $NDAU Nedir?

KuCoin
KuCoin

Kucoin 7 Eylül Salı günü 3 altcoin birden listeliyor ayrıntılar ise şu şekilde:

SKALE Network: Kullanıcılar 7 Eylül 2021 tarihinde TSİ 12.00’den itibaren SKL/USDT ve SKL/BTC işlem çiftlerinden işlem yapabilecektir.

Numeraire: Kullanıcılar 7 Eylül 2021 tarihinde TSİ 13.00’ten itibaren NMR/USDT ve NMR/BTC işlem çiftlerinden işlem yapabilecektir.

Ndau: Kullanıcılar 7 Eylül 2021 tarihinde TSİ 13.00’ten itibaren NDAU/USDT işlem çiftinden işlem yapabilecektir.

SKALE Network Nedir?

SKALE Network, ölçeklenebilirliği optimize etmek ve merkeziyetsiz uygulamalar için kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla oluşturulmuş bir elastik blokzincirler ağıdır. SKALE Ağı, bir tür Asenkron İkili Bizans Anlaşması (ABBA) konsensüs mekanizması kullanan Delegated Proof-of-Stake (DPoS) ağıdır.

SKALE Network, geliştiricilerin Ethereum uygulamalarını yüksek performans ve düşük maliyetlerle çalıştırmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Proje aynı zamanda, her uygulamaya, merkeziyetsizlik veya güvenlikten ödün vermeden Ethereum Mainnet’e sorunsuz bir şekilde bağlanabilen kendi blok zincirini veren uygulamaya özel blok zincirleri de sağlar.

Numeraire Nedir?

Numeraire, geliştiricilerin ve veri bilimcilerinin gelişmiş güvenilirliğe sahip makine öğrenimi modelleri denemelerine ve oluşturmalarına olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir platformdur. Platformun ana hedefi, veri bilimi alanına merkeziyetsizliği getirmek ve geliştiricilerin etkili makine öğrenimi tahmin modelleri oluşturma konusunda rekabet etmelerini sağlamaktır.

2015 yılının sonlarında San Francisco’da kurulan Numeraire, piyasada bir kriptopara birimi başlatan ilk hedge fonu olduğunu iddia ediyor. Ancak geleneksel hedge fonlarından farklı olarak Numeraire, borsaya katılmak için turnuva katılımcılarının ürettiği verilere ve tahminlere güveniyor.

Ndau Nedir?

Ndau, dünyanın ilk uyarlanabilir dijital para birimidir. Yeni bir dijital varlık kategorisi olarak $NDAU, bahis ödülleri ve bir canlılık hedefi ile uzun vadeli bir değer deposu için optimize edilmiştir. Ndau, dijital para biriminin tüm avantajlarını sağlarken, adil ve hesap verebilir yönetimi, güvenilirliği,
ve mevcut kriptopara birimlerinde bulunmayan daha fazla güvenlik sunar.

Sadece $NDAU cüzdan uygulamasında $NDAU’yu tutmak, Ekosistem Hizalama Teşvikleri aracılığıyla ek $NDAU kazanmanıza ve ayrıca $NDAU’nuzu kilitlemek için bir bonus kazanmanıza olanak tanır. Örneğin, cüzdan uygulamanızda 1 yıllık kilitli bir hesapta +%13 $NDAU kazanıyor olabilirsiniz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler oldu? | 6 Eylül 2021

Panther

Panther Protocol Ekibi ile AMA Etkinliği