in ,

SithSwap Testnet ile Nasıl Etkileşim Kurulur?

Testnet

SithSwap, StarkNet üzerinde yer alan ve Ethereum’un güvenliğini kullanan bir projedir. Ultra düşük slipaj ve düşük ücretler sunan SithSwap yeni nesil bir AMM’dir. 

SithSwap, gelecekteki protokol emisyonlarını yakalamak ve yönlendirmek için kullanılan tamamen takas edilebilir SITH tokenleri kilitleme imkanı sunar. 

Bu yazımızda sizler için SithSwap Testnet ile nasıl etkileşim kurulacağını rehber haline getirdik. 

  • İlk adım olarak “https://app.sithswap.com/swap/“ linki üzerinden SithSwap adresine gitmeli ve ardından ekranın sağ üst bölümünde yer alan “Connect Wallet” butonuna tıklayarak cüzdanınızı bağlamalısınız. 

  • Testnet ile etkileşime girebilmek için test tokenlerine ihtiyacımız bulunuyor. Bu test tokenleri “https://faucet.goerli.starknet.io/“ adresi üzerinden talep edebilirsiniz. Ana sayfa üzerinde yer alan cüzdan adresi bölümüne kendi cüzdan adresinizi yazarak tokenleri talep edebilirsiniz. 

  • Cüzdanımızı bağladık, test tokenlerimizi talep ettik. Şimdi sırada swap özelliklerini test etmek var. Aldığımız test tokenler ile başka tokenleri swap ederek ağ ile etkileşim kurabiliriz. 

  • Etkileşim kurmaya devam etmek için hem Stable Liquidty hem de Volatile Liquidity seçeneklerini test etmelisiniz. 

  • Bunların yanında platformun para çekme özelliğini de test edebilirsiniz. Şimdilik hepsi bu kadar. Proje ile ilgili son gelişmelerden haberdar olmak için projenin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Şubat Ayı İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler

Solana Tabanlı Everlend Finance Kritik Bir Süreçte!