in , ,

Sıra Borsa Coinlerine Geliyor

kriptopara

Ekim ayını geride bırakırken Bitcoin ve altcoin marketi, geçtiğimiz yıllardaki Ekim aylarını aratmayacak tarzda bir performans sergiledi. Bitcoin ortaya çıktığı 2010 yılından itibaren geçirdiği 12 Ekim ayının 9’unda hep pozitif yükseliş yüzdeleriyle ay kapanışı gösterdi. Bu Ekim ayını en özel kılan gelişme ise Bitcoin ortaya çıktığı günden bu yana görülen en yüksek ay kapanış seviyesi görülmesiydi.

Gelecek Vaat Eden Blockchain Projeleri

Son bir yılda içinde bulunduğumuz boğa sezonu bizlere çok özel yükseliş trendleri gösterdi. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında başlayan sezon içerisinde öncelikle Bitcoin ve Ethereum yükselişleri, ardından sırasıyla majör altcoinler, DeFi ürünleri, Fan tokenler, Borsa coinleri, NFT ürünleri ve son olarak da metaverse trendlerini izledik.

Peki Önümüzdeki Günlerde Sıra Tekrar Hangi Coin Grubuna Gelecek?

Bitcoin’in tekrar zirveye gelmesiyle beraber yeni kullanıcı sayıları ve yeni cüzdan sayıları artış gösteriyor. Borsaların bugünlerde yaptığı yeni yatırımlar ve reklamların sonucunda önümüzdeki yakın günlerde tekrar bir borsa coinleri yükselişi göreceğimizi düşünüyorum. Ben bu süreçte hangi borsa coinlerini tutacağım? İşte bunun cevabı da aşağıda.

Huobi Token (HT):

Özellikle Türkiye ve global pazarlardaki çalışmalarıyla ve bünyesinde bulundurduğu GEM token’lerle Türkiye’den ve Dünyadan büyük ilgi gören Huobi’nin şu an en büyük 7. borsa konumunda.

12 Mayıstan gelen düşen trendi 23 Ekimde kırmasıyla beraber yükseliş hareketine başladı. Özellikle 31 Ekimden sonraki gözle görülür hacimlenmesiyle beraber ilk direnç seviyesi olan $11,5’a ulaştı. Bu direnci kırmasıyla beraber önünde 13,4 ve 14,9 dolar seviyeleri bulunmakta. Önümüzdeki günlerde yükseliş hareketini sürdürmesini beklemekteyim. 10,1 dolar destek seviyesi olarak öne çıkıyor.

OKB: 19 Ekim – 23 Ekim arasında izlettiği fragmanın filmini önümüzdeki günlerde izletecektir diye düşündüğüm ürünlerin başında gelen OKB Kanal hareketindeki anormal artışın ardından tekrar kanalına döndü ve orta bant noktasını destek haline getirdi. 21,5 dolar üzerinde tutunmayı sürdürdükçe önümüzdeki haftalarda öncelikle 25,5 daha sonra da 29 dolar seviyelerine tekrar temas edecektir. Boğa sezonu bitmeden tepe noktası olan 44 seviyesini tekrar görmesi sürpriz olmayacaktır. $20 dolar trendi için önemli bir destek noktasıdır.

CRO: 8 Kasım’daki cronos mainnet haberi ve 2 Kasım’da gelen Coinbase listeleme haberleriyle beraber kendinden beklenen hareketi yaptı ve kendisini kanal üst bant seviyesinin de üzerine taşıdı. Yükselişini sürdürmesini sağlayacak önemli tarih olan 8 Kasımın da yaklaşmasıyla beraber 0,25 üzerinde kalıcılığını sürdürürse öncelikle 0,27, daha sonra ise 0,3 ve 0,35 seviyelerine ulaşacaktır. En önemli destek seviyeleri ise 0,23 ve 0,2 olarak öne çıkmakta.

 

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ali Taylan Cengiz tarafından yazıldı.

Polkadot

Parachain Müzayedeleri Yaklaşırken Polkadot Fiyatı Yeni Rekor Kırdı

kriptopara

Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT) ve Solana (SOL) Teknik Analizi | 4 Kasım 2021