in ,

Shimmer EVM Test Ağındaki Son Gelişmeler

kripto blockchain

Topluluğumuzun tecrübeli ismi Bratu,“Shimmer EVM test ağındaki son gelişmeler” başlıklı bilgilendirici tweet flood’unu takipçileriyle paylaştı.

Shimmer Network EVM test ağı, 1 milyondan fazla işlem ve 38 bin cüzdan adresiyle önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Iota’nın Shimmer EVM test ağı, benzeri görülmemiş bir hız, esneklik ve güvenilirlik sunarak anlatıyı değiştiriyor.

Shimmer EVM test ağı 1 milyon işlemi ve 38.000’den fazla cüzdan adresini aştı ve platformda 2.200’den fazla akıllı sözleşme işlemi gerçekleşti.

Shimmer EVM Testnet Lansmanı ve Genişletilmesi

Bu kayda değer başarı, ağın benzersiz esnekliğini, hızını ve güvenilirliğini öne çıkartarak onu blok zinciri kullanıcıları ve geliştiricileri için tercih edilen bir seçenek haline getirmiştir. Shimmer EVM test ağı, 29 Mart’taki lansmanından bu yana, erişimini daha geniş blok zinciri kullanıcılarına ve geliştirici topluluğuna genişletme yolunda önemli adımlar attı.

Herkese açık test ağı Shimmer EVM, olası hataları veya iyileştirmeleri belirlemek ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için daha fazla test ve doğrulamaya tabi tutulacaktır.

Pyth Network’ün oracle sözleşmelerinin Shimmer EVM test ağına entegrasyonu, Shimmer’daki projelerin EVM’deki gerçek zamanlı fiyat verilerine erişmesine olanak tanımaktadır. Bu, borç verme protokolleri ve türev platformları için önemli bir özelliktir.

Pyth Network’ün oracle sözleşmelerinin Shimmer EVM test ağına entegrasyonu, Shimmer’daki projelerin EVM’deki gerçek zamanlı fiyat verilerine erişmesine olanak tanımaktadır. Bu durum borç verme protokolleri ve türev platformları için önemli bir özelliktir.

Ayrıca, yakında çıkacak olan Treasures of @shimmernet teşvik kampanyası, 3 Mayıs 2023’te başlayacak ve EVM zincirinin ve üzerinde konuşlandırılan merkeziyetsiz uygulamaların (dApps) herkese açık testlerine katılan projeleri ve kullanıcıları ödüllendirmeyi amaçlıyor.

Kampanyanın katılımcıları 1.300.000 $SMR token’dan oluşan bir ödül havuzuna katılma fırsatına sahip olacak.

Shimmer EVM test ağının etkileyici ilerlemesi, genişleme planları ve teşvik kampanyası, benzersiz hız, esneklik ve güvenilirlik sunarak blok zinciri endüstrisini dönüştürme potansiyelini ortaya koyuyor.

Kaynak: The Scope De-Fi

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Neon Ön Satışına Nasıl Katılınır?

Huobi Primelist

Malezya’dan Huobi Global’e Kapatma Emri Geldi