in ,

Shiba Inu’nun Merakla Beklenen Yükseltmesi Hayal Kırıklığına Uğrattı

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu topluluğunun uzun süredir beklediği Shibarium’un lasmanı hayal kırıklığına uğrattı.

Shibarium ağında gerçekleşen ilk işlemlere dair veriler, 5 saat boyunca hiçbir işlemin onaylanmadığını gösterdi. Bu gelişmenin ardından blok zincir güvenlik şirketleri, fonların kilitli olduğunu raporlayarak kullanıcıların Shibarium kullanmayı geçici olarak durdurmalarını tavsiye etti.

Shiba Inu (SHIB)

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Syhtoshi Kusama, Ethereum’ların (ETH) büyük bir kısmının köprü sözleşmesinde sıkıştığını ve köprülenen varlıkları geri alamadıklarını belirtti. Soruna dair açıklamalarda bulunan blok zincir güvenlik şirketi PeckShield, mevcut sorunu doğruladı ve 1000 ETH’ye yakın yaklaşık 1,7 milyon dolarlık varlığın Shibarium köprüsünde sıkıştığını teyit etti.

Bir başka blok zincir araştırmacısı olan ZachXBT, varlıkların kaybolduğuna dair herhangi bir açıklama yapılmadığını bu yüzden haberin doğrulanmadığını söyledi. Ancak ZahXBT, Shibarium’un RPC’sinin (uzaktan prosedür çağrısı) mevcut durumda tepkisiz olduğuna dikkat çekti.

Zincir üstü verilere göre ağda kaydedilen son blok, 190.401 numaralı blok oldu.

Bu gelişmelerin ardından SHIB fiyatı %8’e varan düşüşler yaşadı ve 0,0000091 dolar seviyesine kadar geriledi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Sei (SEI) Airdrop Şartları Nedir?

DeFi Dünyasında Bu Hafta Neler Yaşandı?