içinde , ,

Shiba Inu Teknik Analizi | 21 Kasım 2021

Shiba Inu (SHIB)

Las Vegas merkezli bir lüks otomobil bayisinin SHIB’i (Shiba Inu) ödeme sistemlerine dahil etmesi ile tekrardan gündeme geldi. Firmanın satış listesinde Lamborghini, Aston Martin, Rolls-Royce ve Bently gibi markalar mevcut. Bu haberin duyulması ile %15 üzerinde bir artış gerçekleştiren SHIB, bu yükseliş hareketi ile düşen trend direncini test etmiş olsa da kırılımını gerçekleştiremedi.

Shiba Inu (SHIB)
Shiba Inu (SHIB) grafiği

0.00004170-0.00004770 bölgesindeki majör destek üzerinde hareket etmeye devam ederken, sıkışan fiyat hareketleri yeni bir yön tayinin de yaklaştığını gösterebilir. Bu trend direncinin kırılımı halinde, 0.00006110 direncine kadar yukarı yönlü bir hareket izleyebiliriz.

Bu seviyedeki direncin kırılımının gerçekleşmesi halinde ise yükselen trend içerisine geri dönüş yaşanacağından dolayı, 0.00008710 ve 0.00010180 seviyelerindeki dirençlere hızlı bir yükseliş hareketi izleyebiliriz. 0.00004170 desteğinin kırılımı halinde ise düşüş trendi devam edecek ve 0.00003310 seviyelerindeki desteğe kadar geri çekilmeler yaşanacağı ön görülebilir.

Market sıralamasında son günlerde gerçekleştirdiği sert yükselişler ile AVAX’ın gerisine düşmesi de Shib için dikkat edilebilecek diğer bir detay olarak göze çarpıyor. Genel olarak borsalar içerisindeki fonlama oranlarının düşüşte olması bu sıra değişiminde etkili bir rol oynadı.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

kriptopara

Star Atlas (ATLAS), Radio Caca (RACA) ve Floki Inu (FLOKI) Teknik Analizi | 21 Kasım 2021

Kriptopara

Finansal Kurumlardaki Haftalık Gelişmeler | 21.11.2021