in ,

Shiba Inu, Shibarium Layer-2 Ağı için Beta Başlatacak!

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu geliştiricileri, meme tokenin Shibarium adlı Layer-2 ağını beta biçiminde yayınlamaya hazırlanıyor. Shibarium işlemleri ayrıca SHIB token yakma işlemlerini de içerecek.

Shibarium, Shiba Inu ekosistemi için planlanmış bir Ethereum tabanlı Layer-2 ağıdır. Zincirdeki işlemlerin Shiba DAO’nun yönetişim tokeni olan BONE kullanılarak ödeneceği duyuruldu. Duyuruya göre Shibarium ağındaki validatörleri ödüllendirmek için bone tokenleri de kullanılacak. Bu nedenle şu anda 27 milyon dolar değerinde olan 20 milyon BONE token bu ödülleri ödemek için ayrıldı. Shiba Inu geliştiricileri, bu hareketin BONE token’in verilerini arttıracağını düşünüyor.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu’nun planlanan Layer-2 ağı, ekosistemin yerel meme tokeni gibi diğer Shiba Inu tabanlı tokenleri de kullanacak. Duyuruda, Shibarium işlemlerinin SHIB token yakma işlemlerini tetikleyeceği belirtildi. Duyuruya göre Shiba Inu, Shibarium için bir testnet lansmanı için çalışıyor. Mainnet lansmanı, ekibin ShibaSwap’i Layer-2 ağına entegre edecek.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Aptin Finance Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

Mina Protocol (MINA) Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?