içinde , ,

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) Teknik Analizi | 23 Kasım 2021

Dogecoin, DOGE

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

TwitterKripto Kirpi

Shiba Inu (SHIB)

Düşen trend içerisinde hareket ettiği süreç içerisinde, market değeri olarak da sıralamada gerileyen Shiba Inu, 0.00004170-0.00004770 bölgesindeki majör destek üzerinde tutunma çabaları gösteriyor.

Shiba Inu (SHIB)
Shiba Inu (SHIB) grafiği

Bu destek bölgesinin kırılımı halinde 0.00003310 seviyelerindeki desteğe kadar düşüş trendini sürdürebilir. 0.00004170-0.00004770 bölgesinden çıkış halinde düşen trend direncinin de kırılımını gerçekleştirebileceği gibi yeni bir yükseliş trendi de başlatabilir. Düşen trend içerisinden çıkış halinde 0.00006110 ve 0.00008710 seviyeleri olası dirençler olarak takip edilebilir.

Dogecoin (DOGE)

Gün içerisinde DOGE yatırımcısı Elon Musk ve Binance borsası CEO’su CZ arasında geçen, Binance borsası tarafından uzun süredir askıya alınmış olan DOGE çekim işlemleri üzerine Twitter’da geçen diyaloglar sonrası tekrardan gündeme geldi.

Dogecoin (DOGE)
Dogecoin (DOGE) grafiği

Bu tweet‘leşmeler esnasında 0.2195 seviyelerinden fiyatlanan DOGE, bir an için 0.2370 seviyelerine kadar yükselerek, yükselen trend içerisine tekrardan dahil olmaya çalıştı. Ancak yükselen trend desteğinden reddedilerek tekrardan 0.2230 seviyelerine kadar geriledi. Düşüşlerin devam etmesi halinde 0.1995 desteği test edilebilir. Yükselen trend içerisine tekrardan dahil olunması halinde ise 0.23-0.25 majör direnç bölgesinin de kırılımı ile 0.2770 seviyelerindeki dirence kadar kısa vadeli bir yükseliş gerçekleştirebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Bitcoin

Bitcoin Dönüş Sinyali mi Veriyor?

Jerome Powell, FED Başkanlığına Yeniden Aday Gösterildi