in , ,

Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizi | 17 Kasım 2021

Shiba Inu (SHIB)

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

TwitterKripto Kirpi

Shiba Inu (SHIB)

ERC-20 token’ları arasında ilk 1000 içerisindeki hakimiyetini tekrardan ele geçiren Shiba Inu (SHIB) balinalar şu anda 2.3 milyar dolar civarında bir SHIB’e sahip görünüyorlar. 0.00008864 seviyelerindeki zirve sonrası %50’lik bir düzeltme hareketi gerçekleştirdikten sonra göze çarpan üçgen yapısı içerisinde hareket etmeye devam ediyor. 0.00003780-0.00004740 bölgesindeki majör destek üzerinde de sık sık temaslarda bulunarak akümülasyon süreci yaşıyor. Ancak, Ekim ayının ilk günlerinde başlayan ve sert bir şekilde ilerleyen yükseliş trendinin desteğinin altında fiyatlanıyor olması da yatırımcılarını tedirgin eden bir durum olarak söylenebilir. 0.00005645 seviyelerindeki ara direncin kırılımı halinde tekrardan bu yükselen trend içerisine dahil olarak rallisini sürdürebilir.

Shiba Inu (SHIB)
Shiba Inu (SHIB) grafiği

Yükselen trend içerisine tekrardan giriş halinde sırası ile 0.00006540 ve 0.00008685 seviyelerinde dirençler ile karşılaşabilir. Yeni bir zirve seviyesi için 0.00008685 direncinin kırılımının gerekliliği unutulmamalı. Bu direncin kırılımı halinde uzun süredir merak konusu olan 0.0001xxxx seviyelerine yolculuk başlayabilir. Bu yolculuğun başlaması halinde 0.00010880 seviyelerinde olası bir direnç seviyesi oluşturabilir. Yükselen trend desteğinden reddedilmesi ve bu trendin içerisine dahil olamaması halinde ise 0.00003780-0.00004740 bölgesindeki majör desteğin kırılımı takip edilebilir. Bu destek bölgesinin kırılımı halinde ise 0.00002450 seviyelerinde destek bulabilir ve düşüş trendini devam ettirebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

IOTA, Shimmer’ı Başlatacak

Polygon

Polygon, DApp Doğrulaması için zk-STARK Çözümünü Tanıttı