içinde , ,

Shiba Inu (SHIB), Stablecoin’ini ve Ödül Token’ını Duyurdu!

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yeni projeleri bir blog yazısı aracılığıyla duyurdu. Kendine ait bir stablecoin’e ve yeni bir token’a ek olarak, Shiba Inu ekosistemi yakında gelecekteki metaverse’i için yeni bir tahsil edilebilir kart oyununa sahip olacak.

Geliştirici, TerraUSD’nin (UST) çöküşünden sonra kriz yaşayan stablecoin segmentini içeren son olayların Shiba Inu topluluğunu kendi stablecoin’ine sahip olmaya motive ettiğini belirtti.

Kusama’ya göre, Shiba Inu’nun gelecekteki stablecoin’i SHI, bu kategorideki diğer varlıklarda “bulunan sorunlardan kaçınabilecek” ve Kusama’ya göre “merkeziyetsiz ağımızda bir grup geliştirici tarafından bağımsız olarak yaratılmış” olacak.

Shiba Inu ayrıca TREAT adlı yeni bir ödül token’ıyla da ağını genişletmeyi planlıyor.

TREAT: Ödül Token’ı

SHIB topluluğu için tasarlanan yeni bir ödül token’ı olan TREAT, gelecekteki metaverse’si Shibarium da dahil olmak üzere tüm proje ekosistemine uygulanacak. Varlık, geliştirilmekte olan kart oyunu Shiba Collectible Card Game’de ve SHI için istikrar sağlamada hala çok önemli bir rol oynayacaktır.

Şimdiye kadar token’lar ve yeni kart seti ile ilgili diğer detaylar açıklanmadı ve piyasaya sürülmeleri için bir tarih belirlemek mümkün değil. Ancak Kusama, her şey yolunda giderse stablecoin’in bu yıl içinde piyasaya sürüleceğini söyledi.

Shiba Inu Metaverse Yapım Aşamasında

Shiba Inu’nun lideri ayrıca meme coin’in gelecekteki metaverse’si hakkında güncellemeler getirdi. Kusama, Shibarium’a atıfta bulunarak şunları söyledi:

“Şu andan itibaren her şey yolunda ve ekosistemimizin bu önemli bileşenini tamamlamak için mümkün olduğunca çabuk hareket ediyoruz.”

Shiba Inu (SHIB)

Projenin “bu projeyi tamamlamak için UX/UI ve web portallarımızın yeniden tasarımında bize yardımcı olmak için geçen yıl tanıştığımız bir dizi yeni geliştiriciyi” getirdiğini ekliyor.

Ancak, halka açık olacak metaverse beta aşamasının çıkış tarihi açıklanmadı.

SHIB, son 24 saatte %8 artışla 0.000011 dolardan işlem görüyordu. Buna rağmen, varlık, geçen yıl Ekim ayında yapılan tarihsel maksimum fiyatına göre %87’lik bir devalüasyon biriktirdi. Sadece o ayda, token %1.000’in üzerinde yükseldi ve onu 2021’de en büyük değerlenmeyi yaşayan kripto para birimlerinden biri haline getirdi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

Hodling ve Trading Arasındaki Fark

kriptopara Binance Coin

ABD Hazinesi’nden Kripto Düzenleme Raporu