içinde , ,

Shiba Inu (SHIB) Neden Yükseldi? Önemli Seviyeleri Nelerdir?

Shiba Inu (SHIB)

Kraken borsasında listeleme haberinin gelmesi ile hızlı bir yükselişe geçen Shiba Inu, hem düşen trend direncini hem de 0.00004170-0.00004770 bölgesindeki majör direnci kırarak %30 üzerinde bir getiri sağladı.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.00005210 seviyelerinden fiyatlanırken, küçük miktarlarda geri çekilmeler yaşıyor.

Bu yükseliş hareketinin devam etmesi halinde 0.00006120 seviyelerindeki direnç ile karşılaşabilir. 0.00006120 direncinin kırılımı sonrası sırası ile 0.00008710 ve 0.00010180 seviyelerindeki dirençleri test edebilir. 0.00008855 dolar seviyelerinde bulunan zirve sonrası piyasa şartlarında da yaşanan negatif gelişmeler ile 0.00003310 seviyelerindeki desteğe yakın bir bölgeye kadar %50 üzerinde bir değer kaybı yaşayan SHIB, bu yükseliş hareketi ile birlikte tekrardan gündeme oturdu.

Kraken listelemesi ile en büyük ilk 10 kripto para borsasının tümünde listelenmiş oldu. Kraken, Amerika’nın ticaret hacmi açısından en büyük ikinci kripto borsası olarak biliniyor. Ayrıca Shia Inu gerçekleştirdiği bu hareket ile CoinGecko verilerine göre market cap sıralamasında tekrardan AVAX’ın üzerine çıkmayı ve 11. olmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Shiba Inu yetkilileri, dünyanın önde gelen oyun şirketlerinden Activison ile de bir araya gelerek yeni bir oyna-kazan projesi için görüşmüşlerdi.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

TwitterKripto Kirpi

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Facebook

Facebook’un Metaverse Fikri Merkeziyetsizlik İçin Bir Tehdit mi?

Terra (LUNA), Avalanche (AVAX) ve Litecoin (LTC) Teknik Analizi | 30 Kasım 2021