içinde ,

Shiba Inu (SHIB) Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) meme coin’i şu anki değeri çok yüksek olmasa da çeşitli nedenlerle kripto para piyasasında ilgi odağı oldu. Peki, SHIB kendi boğasını yaşayabilir mi?

Shiba Inu (SHIB), Shiba Inu Ekosisteminde geliştirilen “bir deney” olan, merkeziyetsiz, topluluk odaklı bir kripto para birimidir.

SHIB Ekosistemindeki Gelişmeler

Shiba Inu (SHIB) meme coin’inin spekülasyon, FOMO ve tweet’lere verilen tepkilerin bir ürünü olduğunu reddeden Shiba Inu, sadece görünürlüğünü değil aynı zamanda uygulanabilirliğini de artırabilecek potansiyel olarak kazançlı bazı projeleri sıralıyor.

Shiba Inu (SHIB)

Newegg teknoloji e-perakendecisi ve AMC Entertainment, SHIB ödemelerini kabul eden ilk iki satıcıdır. Flexa kısa süre önce Shiba Inu (SHIB) kripto para birimini ödeme token’ı olarak kabul ettiğini duyurdu. Bu, kullanıcıların token’ı GameStop, Whole Foods ve Lowe’s’de alışveriş yapmak için kullanabileceği anlamına geliyor.

SHIB Teknik Analiz

Diğer herhangi bir kripto para birimi gibi Shiba Inu’nun fiyatı piyasa koşullarına karşı yükseldi. SHIB meme coin’inin 1 yıllık grafiği incelendiğinde grafik Covid-19 sonrası düşüş eğilimi göstermektedir. Ancak uzmanlar tarafından teknik bakış açısı ile yükseliş piyasasının erken aşamalarında, 2022 yılına kadar yukarı yönlü ivme kazanabileceği tahmin ediliyor.

Bu yazı yazıldığı sırada SHIB 0.00001285 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu (SHIB), 25 Ekim 2021’de gerçekleştirmiş olduğu 0.0008854 dolardaki ATH’sinden sonra düşüş trendi içerisine girmiş durumda. Teknik analize göre Shiba Inu’nun fiyatının 2022 sonuna kadar maksimum 0.00001501 dolara ulaşması bekleniyor.

Shiba Inu (SHIB)

Analistler, Shiba Inu (SHIB) meme coin’inin 2023’e kadar 0,0015 dolara, 2025’e kadar 0,0002 dolara ve 2030’a kadar 0,01 dolara ulaşacağını tahmin ediyorlar.

Shiba Inu Meme Coin’inin Geleceği

Uzmanlara göre Dogecoin’in popülaritesi kısmen Elon Musk’ın tipik olarak Twitter’da dile getirilen desteğine dayanıyor. Ne yazık ki Shiba Inu /SHIB meme coin’inin “Dogecoin katili” olarak anıldığı düşünüldüğünde, yakın zamanda multi-milyarderin desteğini alması pek olası değil.

Bununla birlikte, Shiba Inu (SHIB) meme coin’inin sınırlı bir arzı var. Toplamda bir katrilyon token. Bu, bir yatırımcı ordusunu kolayca barındırabilecek çok büyük bir sayı olsa da gelecekte spekülasyonların kıvılcımlanmasına yardımcı olabilecek sınırlı bir sayıdır.

Shiba Inu’nun gelecekteki başarısının anahtarı, spekülasyon ve piyasa değeridir. SHIB, bir sonraki Dogecoin olma potansiyeline sahiptir. Shiba Inu şu anda 2.762.340.296,49 dolar piyasa değeri ile bugün en iyi 50 kripto para birimi arasında 13.sırada yer alıyor. Özellikle de Shiba Inu’nun kripto para dünyasında nispeten yeni bir token olduğunu hesaba katarsak bu sağlıklı bir sıralama.

Shiba Inu platformunda devam eden geliştirmeler ve yükseltmeler ile Shiba Inu’nun (SHIB) kendi boğasını yaşama olasılığı yüksek.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

MES tarafından yazıldı.

Blok Zincirinde Ağ Tıkanıklığı Ne Anlama Gelir?

Teknik Analizde En Çok Kullanılan İndikatörler – 1