in

Shiba Inu (SHIB) Boğa Koşusuna mı Hazırlanıyor?

Shiba Inu ve Red Bull arasında gerçekleşen toplantı, ilerleyen günlerde bir ortaklığın habercisi olabilir. Olası bir Red Bull ortaklığı, Shiba Inu’nun daha önce gerçekleştirdiği, John Richmond ve Welly işbirliklerinden daha dikkat çekici olacağa benziyor. 

Shiba’nın baş developer’ı Shytoshi Kusama, Red Bull ekibiyle görüştüğünü tweet’ledi. Sytoshi Kusama’nın tweet’i şu şekilde oldu,

“Her şeyle ilgili sohbetiniz için teşekkürler! Gelecekte daha fazla konuşmayı dört gözle bekliyorum!”

Ardından Shiba Inu’nun önde gelen influencer’ı Milkshake, Red Bull ile görüşmenin “gerçekten şaşırtıcı ve üretken” olduğunu açıkladı. Milkshake’in tweet serisindeki açıklamaları “Bugün erken saatlerde bir toplantıya katılmak için harika bir fırsatım oldu. Daha heyecanlı olamazdım…Seriyi özellikle Red Bull ekibine inanılmaz derecede nazik oldukları ve sinerjileri keşfederken birbirleri hakkında çok şey öğrenirken bizimle sohbet etmek için zaman ayırdıkları için teşekkür ederek bitiriyorum.” şeklinde oldu.

Ancak ikili bu yorumlar dışında başka açıklamalarda bulunmadı ve görüşmenin ayrıntılarını gizli tutmayı tercih etti. Yapılan açıklamaların ardından Twitter’da, Shiba Inu logosunun Red Bull yarış arabalarına veya akrobasi uçaklarına konacağına dair yorumlar dolaştı. 

Shiba Inu’nun çok sayıda firmada hızla benimsenmesini dikkate alan Shiba Inu influencer’ı Milkshake, 18 Nisan 2022’de attığı tweet ile Red Bull’dan Shiba Inu ile işbirliği yapmasını isteyen ilk kişi olmuştu. 

Ardından 27 Nisan’da Milkshake, enerji içeceği markasına bir e-posta gönderdiğini ve geri dönüş aldığını açıklamıştı. Attığı tweet “Bugün bir cevap aldım, bakalım nereye varacak. Henüz heyecanlanmıyorum ama ileriye doğru atılmış büyük bir adım.” şeklinde olmuştu. 

Bunu takiben Shiba Inu topluluğu da aktif hale geldi ve en popüler enerji içeceği markasını tweet’lerine etiketleyerek ve çok daha fazlasını yaparak Red Bull’un dikkatini çekmeye başladı. Bunun neticesinde Shiba Inu ve Red Bull arasında toplantı gerçekleşti.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu ekibi, işbirliği konusunda sessiz kalmayı tercih ederken, yaşam tarzı markalarıyla bağlantı kurduklarını belirtti. Ekip, “farklı endüstriler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve toplulukları yaşam tarzı markalarıyla buluşturmak için bu tür toplantılardan elde edilen sinerjiler her zaman inanılmazdır.” şeklinde yorumlamayı tercih etti. 

Shiba Inu ekini detaylı bilgi vermekten kaçınırken, Red Bull tarafından da bu konudaki sorulara henüz yanıt gelmiş değil. 

Shiba Inu’nun Diğer İşbirlikleri

Shiba Inu ekibi, işbirlikleri için çeşitli şirketlere görüşüyor. Bu yılın başında lüks İtalyan moda markası John Richmond ile bağlantı kurdular. Ekip ayrıca, İtalyanın fast food markası Welly’s’ ile ortaklık kurup, İtalya’nın Napoli şehrinde Shiba Inu temalı restoran açtı.

Shiba Inu (SHIB)

John Richmond, bu Eylül ayında Milano Moda Haftası’nda yer alacak ve SHIB temalı kıyafetleri sergileyecek. Diğer taraftan Welly ekibi ise  bayilikler aracılığıyla satış noktalarını diğer çeşitli ülkelere genişletmeyi planlıyor.

Red Bull

Red Bull, popülaritesinden yararlanarak “kanatlarını” Formula 1 yarışları, futbol, ​​basketbol ve hatta akrobasi uçuşu gibi bir çok spor branşına yaydı.

Red Bull, şubat ayında arka arkaya iki kripto sponsorluk anlaşması imzaladığı için sektöre yabancı değil.

Red Bull Racing, şubat ayının ilk haftasında teknoloji firması Oracle ile beş yıllık bir anlaşma imzaladı. Anlaşmaya yarış ekibinin adı Oracle Red Bull Racing olarak değiştirildi. Ardından şubatı ayının ikinci haftasında Red Bull, kripto borsası Bybit ile 150 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

 

 

 

 

 

GAK tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Ocak - Kasım 2022 döneminde KoinSaati'nde editor olarak görev aldım.

SWIFT, Uluslararası Para Transferleri için CBCD’leri Test Edecek

Terra (LUNA), Elindeki AVAX’ları Satacak mı?