içinde ,

Shiba Inu Kurucusu Ryoshi Tüm Tweetleri ve Blogları Sildi

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu’nun kurucusu Ryoshi, Twitter hesabında kendisine ait olan tüm paylaşımları sildi. Bununla birlikte Medium blogundaki tüm yazılarını da kaldırdı. Dört SHIB blogunun tamamı paylaşılan platformlardan kaldırıldı ve web sayfalarında erişime kapatıldı. 

Ryoshi’nin twitter üzerinden yaptığı son paylaşımın geçen yıl Mayıs ayı tarihinde olması dikkat çekiciydi. Geçtiğimiz yıl bu zamanlar Ryoshi dördüncü blogunu takipçileriyle paylaşmıştı. Şimdi ise paylaştığı tüm blog ve tweet’lerini silerek takipçilerini şaşırttı. Paylaşım yapmayarak bir yıldır sosyal medyadan uzak duran Ryoshi’nin tüm gönderilerini ve bloglarını silme, profil resmini değiştirme amacıyla kısa süreliğine de olsa sosyal medyaya döndüğü anlaşılıyor.

Ryoshi, profil resmini ünlü Tibetli şair ve yogi Budist Jetsun Milarepa olarak ve kapak resmi de bulutun üzerinde bulunan bir yarım ay görseli ile değiştirdi. SHIB kurucusu biyografisinde bulunan bilgilerini de değiştirerek sosyal medyayla tüm bağlantısını kesti. 

Ryoshi’nin ani bir hamle ile tüm gönderilerini ve paylaşımlarını silmesi takipçilerini endişeye düşürdü. Gönderilerin yaklaşan bir duyurunun habercisi olarak mı yoksa olaylardan bağlantısız kalıcı olarak mı silindiği hala belirsizliğini koruyor. Bazı takipçilere göre Ryoshi, Shiba Inu hakkında yeni gelişmeleri duyurmak için geri dönecek. Ancak taraflardan böyle bir bilgiyi doğrulayan bir dönüş sağlanmadı. Ryoshi’nin sosyal medyaya geri dönüp dönmeyeceği ve geri dönse bile Shıba Inu için yeni gelişmeler mi sunacağı sorularına cevap bulmak için gelişmeleri takip etmemiz gerekecek.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

KoinSaati içerik yazarı.

Play-to-Earn, Move-to-Earn

Play-to-Earn Trendini Kaçırdınız mı? Yeni Trend Move-to-Earn Olabilir mi?

Rusya Dış Ticarette Kripto Paraları Kullanabilir