içinde ,

Shiba Inu Etkileyici Bir Oyun Projesi Üzerinde Çalışıyor

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu ($SHIB) projesinin lideri Shytoshi Kusama, ekibin oyun dünyasına etkileyici bir giriş yapmaya hazırlandığını açıkladı.

“The Future of Gaming Is Shib” başlıklı Medium blog yazısında Shytoshi, ekibinin üzerinde çalıştığı oyun hakkında “kesin” bilgi vermeden yeni oyun bölümlerinin “AAA Game Studio” tarafından geliştirilen oyunun tasarımını ve uygulamasını yönetmesi için efsanevi, deneyimli video oyunu tasarımcısı ve geliştiricisi olan William David Volk’u işe aldığını açıkladı.

Shiba Inu (SHIB)

 

Activision’da teknolojiden sorumlu eski başkan yardımcısı olan Volk, LinkedIn`de yaptığı paylaşımla ayın başından beri Shiba Inu Games için serbest olarak çalıştığını belirtti.

Volk, ayrıca; “Tüm zamanların en önemli oyunlarından biri haline gelecek olan oyun için harika bir ekiple çalışmaktan onur duyuyorum.” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Shytosh, Volk’un oyun dünyasındaki engin deneyimi hakkında şunları söyledi:

William’ın sıradan bir oyun geliştiricisi olmadığını, kurumsal alanda onlarca yıllık birinci sınıf, kaliteli deneyime sahip, gerçek bir vizyoner olduğunu ve ayrıca bağımsız olarak da kendi oyun stüdyosunu işlettiğini unutmamalısınız. Şimdiye kadar piyasaya sürülen ilk iPhone oyununda da katkısı olduğunu unutmamamız gerekiyor. Bu nedenle; mobil oyun sektöründe de yılların deneyimine sahip.

Planlama

Shiba Inu Games’in “Shiboshi oyununun inanılmaz bir ilk versiyonunu oluşturmak için harika danışmanlar ve geliştiricilerle çalışmaya odaklandığını “öncelikle mobil için” olacağını ve bitmiş oyunun “yalnızca lisanslı olacağını” dile getirdi. Shibarium’ da kullanılmak üzere Shiba Inu’da merkeziyetsiz bir ekip olacak” . Shina Inu ekibi daha sonra “bu mobil sürümü geliştirmek için çeşitli merkezi olmayan öğeler ekleyecek.” diye de ekledi.

shiba

Shytoshi, bunun “Shiba Inu Ekosistemi ($SHIB, $LEASH & $BONE) için benzersiz fırsatlar sağlayacağını ve Shiba Inu Games’in bu aktiviteden tamamen ayrı kalacağını” kaydetti. Shiba Inu’nun metaverse’e girmesiyle ilgili olarak Shytoshi, “insanların etkileşimde bulunabileceği ve temelde yaşayabileceği bir VR dünyasına sahip olma” fikrini sevdiğini ve Shiba Inu Core Devs’in (SICD) zaten “OshiVerse” üzerinde çalıştığını ifade etti.

Bu da ilginizi çekebilir: SHIB, Shiba Inu NFT Oyunu Yaratmak İçin Çalışıyor

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Baha Atakan Göze tarafından yazıldı.

Blockchain teknolojisi, kripto paralar ve yatırım enstrümanlarına ilgili işletme 3.sınıf öğrencisi .

Alchemix (ALCX) Binance’de Listeleniyor: Alchemix (ALCX) Nedir?

kriptopara

Türkiye’de Günün En Çok Konuşulan 5 Kriptopara Projesinin Temel Analizi | 30 Kasım 2021