in ,

Shell Protocol Airdrop’u Onaylandı, Nasıl Alınır?

Arbitrum’daki en popüler protokollerden biri olan Shell Protocol, Airdrop’u onaylandı. Airdrop’tan hak kazanmak için neler yapmanız gerektiğini sizler için rehber haline getirdik. 

Shell Protocol, zaman içinde gelişebilen, sermayeyi verimli kullanan AMM’ler oluşturarak, sorunsuz atomik birleştirme ile işlemler tasarlamanıza ve kullanıcılarınız için 4 kata kadar daha ucuz gas maliyetleri sunmanıza olanak tanır. 

Peki Shell Protocol’ün gerçekleştireceği airdrop’tan yararlanmak için neler yapmalısınız? 

  • Government Toucan NFT satın alın ve elinizde tutun
  • Likidite sağlayarak Shell puanları kazanın
  • Yönetişime katılın. Yönetime sadece Government Toucan NFT sahipleri katılabilir. Bu airdrop’tan yararlanmak istiyorsanız bu NFT’ye mutlaka sahip olmalısınız.
  • Government Toucan NFT koleksiyonundan bir NFT satın alarak saklayın. Government Toucan, Shell Protocol tarafından yaratılan özel bir Arbitrum NFT koleksiyonudur. 

  • Shell Protocol’e giderek mevcut tokenler ile likidite sağlayın. Ne kadar çok likidite sağlarsanız o kadar çok Shell puan kazanırsınız. Kazandığınız Shell puanlar, airdrop ödülü alabilmek için olmazsa olmaz. 

Shell puanları artırmak için isteğe bağlı bazı başka görevler de bulunuyor. Bu görevler ise şöyle: 

  • Son olarak yönetişime katılın. Eğer bir Government Toucan NFT’sine sahipseniz, Shell Protocol üzerinde oy kullanma yetkisine sahip olursunuz. Eğer bir Government Toucan NFT’ye sahipseniz “https://snapshot.org/#/shellprotocol.eth” adresi üzerinden oy kullanabilirsiniz. 

Bu Airdrop’tan faydalanabilmek için ortalama 60 dakika sürecek bu işlemleri tamamlamınız gerekmekte. Hepsi bu kadar. Platform ile ilgili daha fazla bilgi almak ve gelişmelerden haberdar olmak için Shell Protocol’ün sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Phi Land Üzerinde Ücretsiz Arazi Almak İçin Ne Yapmalısınız?

Bitcoin Fiyatında İzlenecek Seviyeler Nereler?