içinde ,

SharkRace Nedir?

SharkRace, dünyanın ilk rarity upgrade ve play-to-earn metaverse oyunları içeren NFT projesidir. Bu yazımızda sizlere SharkRace projesi hakkında detayları sunacağız.

Her SharkRace NFT alıcısı yalnızca tek bir varlık değil, maksimum ROI elde etmek ve NFT deneyiminin keyfini çıkarmak için bir dizi yardımcı program ve avantaj içeren bir SharkRace NFT Super Pack alır.

SharkRace NFT Super Pack:

*1 x premium koleksiyon NFT + Rarity Upgrade platformuna erişim

*3 x oyun NFT meta-shark + oyunlar için bir gizemli kutu

*Token’lerde geri ödeme (200–2000 SHRK)

*Sadece kulüp üyeleri için ömür boyu airdrop (oyun platformlarında yapılan satışların %2’si, her üç ayda bir 1.000 kazanan arasında paylaşılır)

*Stake tercihleri ve oy hakları

Rarity Upgrade ile İlk Özelleştirilebilir NFT’ler

SharkRace, köpekbalıkları koleksiyonu hakkında dünyanın ilk NFT Rarity Upgrade platformudur.

Platform Demosu: https://demomarket.sharkrace.com/

SharkRace Club; Disney ile ortak çalışan ve Cannes Lions ödüllü sanatçılar tarafından üretilen, SharkRace Club ekosistemine ait, özel bir NFT köpek balığı koleksiyonu etrafında inşa edilmiş kompleks bir projedir.

Mağaza, farklı öğeleri deneyebileceğiniz ve NFT köpek balığınıza nasıl uyduğunu görebileceğiniz normal bir çevrimiçi giyim mağazasına benzemektedir. Her aksesuar ayrı bir nadir BEP-721 NFT olarak gelir. Köpek balığınızı onunla “giydirdiğinizde”, akıllı sözleşme NFT’nizin ilk görüntüsünü yakar ve üzerinde bir özellik olan yeni bir tane oluşturur. Yeni resim daha sonra hesabınıza eklenecek ve meta-veriler buna göre yükseltilecektir. Rarity platformundaki tüm özellikler premium’dur ve NFT meta-verilerinizin seviyesini yükseltmesi garanti edilir.

NFT köpek balığı sahipleri, Rarity Upgrade platformundan nadir özellikler ve GIF animasyon eklentileri alarak NFT varlıklarının ilk nadirlik endeksini artırabilir ve faydasını artırabilirler.

SharkRace Oyunları

SharkRace, geliştirilmekte olan iki play-to-earn NFT oyununa sahiptir.

  • Shark Races
  • Sharks Battle

Oyunlar; para kazanma modelleri, oyun tasarımı, grafikler ve birçok özelleştirme seçeneği ile öne çıkıyor. Oyuncular, oyun köpek balıklarının ve oyun içi varlıkların ikincil satışları için bir pazar yeri görevi gören oyun platformunda ekstra beceriler, canlar ve güçlendiriciler elde edebilirler.

SharkRace Ekip Üyeleri

SharkRace Destekçileri

Yol Haritası (Roadmap)

SharkRace Tokenomi

SharkRace, BSC blok zincirinde geliştirilen ve ticker’i $SHRK olan bir projedir. Token’in NFT satın alma, rarity upgrade, oyun işlemleri, pazar yeri ve stake etme gibi geniş bir faydası vardır.

  • Toplam Arz — 1 milyar $SHRK
  • Initial Market Cap — $328,480

Vesting Takvimi

SharkRace IDO’ları, 16-17 Mayıs 2022’de, tier 1 launchpad’leri olan Seedify ve EnjinStarter dahil olmak üzere farklı platformlarda gerçekleşecek.

SharkRace Sosyal Medya Hesapları

Discord |Twitter | Telegram Main | Telegram News | Medium | Instagram

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

Avalanche, AVAX

Avalanche Ekosistemi: En Hızlı Akıllı Sözleşme Platformu

ApeCoin Nasıl Stake Edilir?