içinde , ,

Servis Olarak DeFi: TosDis

TosDis Nedir?

Tosdis, zincirler arasında birlikte çalışan ve kitlesel benimsemenin önündeki engelleri ortadan kaldıran ilk merkezi olmayan ağdır. Katılımcıların herhangi bir ERC-20 coinlerinin yanı sıra Polkadot, BSC, Tron ve daha fazlası gibi diğer blok zincirlerinden coinlerinin Stake ederek gelir etmeye olanak tanıyan akıllı sözleşme mekanizmasıdır. Bir çok alanda hizmet vermektedir.

TosDis, IDO platformu TosLabs’ı açıkladı (Bu linki makaleye tweet şeklinde gömüp bunu altına veya üstüne ekleyebilirsiniz)

Staking-as-a-Service – POS’dan bir adım önde

Bir Hizmet Olarak Stake Etme için tek noktadan bir çözüm sunmaya çalışıyoruz, böylece herkes, her yerde kendi seçtikleri coinleri stake edebilir. Tosdis, herhangi bir blok zincirini yüksek hızlı, düşük maliyetli ağımıza bağlayan ve merkezi olmayan sentetiklerden yararlanarak herhangi bir ERC-20 veya diğer zincirler arası stake edilmesini sağlayan devrim niteliğindeki birlikte çalışabilirlik protokolü ile DeFi’nin DAG ile buluştuğu kesişim noktasında konumlanmıştır. TosDis Token tarafından desteklenen Projeler, sahiplerinin stake etme ödülleri karşılığında tokenleri paylaşmalarına izin verebilecek. Tosdis EasyStake’i kullanmak için projeler tarafından ödenen ücretler, doğrudan TosDis tokenlerini yakan mekanizmaya gidecektir. Bu işlem, tüm TosDis arzının % 50’si yakılıncaya kadar devam edecektir.

TosDis

TosDis’in Verdiği Ve Gelecekte Vereceği Hizmetler

  • Staking as a Service: Hizmet Olarak Stake Etme, TosDis’in tüm projelere stake etme olanağı sunarak, stake etmeyi tüm mevcut ve gelecek projeler için kolay, erişilebilir ve uygun maliyetli hale getirmesine olanak tanır.
  • Yield Farming as a Service: Coin sahiplerine likidite madenciliği hizmeti sunmanın kolay, güvenli ve güvenli yolu.
  • Liquid Staking: Easystake Liquid hissesi, stake edilen varlıkların likit hale gelmesine izin verir. EasyStake aracılığıyla stake edildiğinde, stake’ler, DeFi dünyasında veya herhangi bir ERC-20 destekli ağda takas edilebilen, aktarılabilen veya teminat olarak kullanılabilen, stake edilmiş varlık için 1: 1 Varlık destekli coin verilir.
  • TosLabs (IDO Platformu): TosLabs, yeni ve yaklaşmakta olan yenilikçi projeler için bir kuluçka merkezi görevi görecekTosLabs IDO Launchpad, projelerin merkezi olmayan ve güvenli bir şekilde sermaye artırmasına olanak tanıyan birden çok zinciri destekleyecektir.
  • TosDex: TosDis’in Gelişmiş DEX özelliği, tamamen merkezi olmayan bir değişim ve finansal hizmetler platformu vizyonumuzdaki bir sonraki adımdır.
  • P2P Lending/Borrowing Platformu: TosDis, Barter aracılığıyla, Blockchain Teknolojisi üzerine inşa edilmiş yeni, yüksek verimli ve güvenli bir P2P kredi modeli sunmayı hedefliyor. TosDis, dünyanın her yerinden borçluların kredilere hızlı ve kolay erişime sahip olduğu ve borç verenlerin yüksek getirili yatırım fırsatları bulabildikleri güvenli ve verimli bir ortam yaratmak için Ethereum tabanlı Akıllı Sözleşmeler üzerinde çalışan yeni nesil bir p2p borç verme platformudur.

Takım

Mamoon Yousaf – CEO – https://www.linkedin.com/in/mamoon-yousaf-2b1982112/

Madeleine Nilsson – CMO – https://www.linkedin.com/in/madeleine-nilsson-876a68201/

Brian D. Evans – İşletme Büyüme Stratejisti – https://www.linkedin.com/in/briandevansla/

Kenny Izevbigie – Halkla İlişkiler Stratejisti – https://www.linkedin.com/in/kennethizevbigie/

Andreas Vlachos – İş Geliştirme Müdürü – https://www.linkedin.com/in/andreas-vlachos-unic/

Tokenomics

SUPPLY: 100.000 DIS

DIS AUCTION: (35%) 35,000 DIS

TOSDIS FOUNDATION: (10%) 10,000 DIS

MARKETING: (9%) 9,000 DIS

ADVISORS: (1%) 1,000 DIS

UNISWAP LISTING AND EXCHANGE LISTING ALLOCATION: (5%) 5,000 DIS

REWARDS ALLOCATION: (40%) 40,000 DIS

Web Sitesi Ve Sosyal Medya

Web Sitesi: https://tosdis.finance/

Twitter: https://twitter.com/tosdisfinance

Medium: https://tosdis-fi.medium.com/

CoinGecko: https://www.coingecko.com/en/coins/tosdis

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Deniz Akkelle tarafından yazıldı.

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

Ethereum (ETH) Piyasadan Pozitif Ayrışıp Bağımsız Bir Ralli mi Başlatacak?

Dogecoin

20 Mart 2021 Tarihli Dogecoin Fiyat Analizi