içinde , ,

Serum (SRM) KuCoin’de Listeleniyor: Serum (SRM) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Serum (SRM) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Serum (SRM) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri SRM/USDT, SRM/BTC’dir. 30 Kasım yarından itibaren “trading”, 1 Aralık’ta da “withdrawal” işlemleri yapılabilecek.

Serum (SRM) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
1,092,844,982 SRM$688,424,3732020-08-11
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
133,231,781 SRM$107,368,511

Serum, merkeziyetsiz finansa (DeFi) benzeri görülmemiş hız ve düşük işlem maliyetleri getiren merkeziyetsiz bir borsa (DEX) ve ekosistemdir. Ekosistem ortakları, kurumsal ve perakende kullanıcılar için likiditeyi paylaşmak ve ticaret özelliklerini güçlendirmek için Serum’un zincir üstü sipariş defteri ile oluşturabilir.

DeFi’nin popülaritesi ve Ethereum’daki DEX’lerin büyümesi ışığında, kullanıcılar ve geliştiriciler yüksek gaz maliyetleri ve yavaş işlemlerle sınırlıdır. Serum, DeFi’nin bu geleneksel sorunlarının yanı sıra merkezileşme, düşük sermaye verimliliği ve likidite segmentasyonu sorunlarını çözmeyi amaçlıyor.

Serum (SRM) KuCoin’de Listeleniyor

Official Website: https://www.projectserum.com

Whitepaper: Serum (SRM ) Whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Swash Token

Swash (SWASH) Temel Analizi | Kasım 2021

Kriptopara

Türkiye’de Günün En Çok Konuşulan 5 Kriptopara Projesinin Temel Analizi | 29 Kasım 2021