in ,

Sei (SEI) Farming Binance Launchpool’da Başlatılacak

Binance Launchpool’da $SEI tokenlerinin farming’i başlatılacak. Kullanıcılar $BNB, $TUSD ve $FDUSD tokenlerini 2 Ağustos’tan itibaren 30 gün boyunca $SEI farm’lamak için ayrı havuzlarda stake edebilecekler.

Binance daha sonra SEI’yi 15 Ağustos’ta listeleyecek ve SEI/BTC, SEI/USDT ve SEI/BNB işlem çiftleriyle alım satıma açacaktır. SEI Launchpool’da 300 milyon $SEI (toplam token arzının %3’ü) sunulacak: 240 milyon $SEI ödül (%80) $BNB stake edenlere, 45 milyon $SEI (%15) $TUSD stake edenlere ve 15 milyon $SEI (%5) $FDUSD stake edenlere sunulacak.

Sei Launchpool Detayları

Token Adı: Sei (SEI)

Toplam Token Arzı: 10.000.000.000 SEI

Launchpool Token Ödülleri: 300.000.000 SEI (toplam token arzının %3’ü)

İlk Dolaşımdaki Arz: 1.800.000.000 SEI (toplam token arzının %18’i)

Akıllı Sözleşme Detayları: Sei Token (SEI)

Staking Koşulları: KYC gerekli

Kullanıcı Başına Saatlik Sabit Üst Sınır

33,333.33 SEI BNB havuzunda

6,250 TUSD havuzunda SEI

2.083,33 FDUSD havuzundaki SEI

Desteklenen Havuzlar

Stake BNB: Ödül olarak 240.000.000 SEI (%80)

Stake TUSD: Ödül olarak 45.000.000 SEI (%15)

Stake FDUSD: Ödül olarak 15.000.000 SEI (%5)

Farming Dönemi: 2.08.2023 – 31.08.2023

Sei Nedir?

Sei, tamamen açık kaynaklı, genel amaçlı bir blok zinciri olan dijital varlıkların değişimi için optimize edilmiş bir Layer-1’dir. Sei; Multicoin Capital, Coinbase Ventures, Jump Capital, Distributed Global ve diğerleri tarafından desteklenen üç finansman turunda (sonuncusu 800 milyon dolar değerinde) toplam 35 milyon dolar topladı. İlk dolaşımdaki arz 1,8 milyar $SEI’dir (%18).

Sei, mevcut Layer-1’leri ağ tıkanıklığı, işlem hızının yavaşlığı ve DEX optimizasyonunun olmayışı yönlerinden eleştiriyor. Bu problemlerin merkeziyetsiz borsaları engellediğini ileri sürüyor. Bu nedenle Sei, merkeziyetsiz borsaların ihtiyaçlarına yönelik olarak politikalar geliştiriyor:

  • Yerel sipariş eşleştirme motoru: Sei üzerine kurulu DEX’lerin ölçeklenebilirliğini sağlar.
  • Akıllı blok yayılımı: İşlem sırasında gecikmeyi azaltırken verimi artırır.
  • Alt saniye yerleşimi: Sei, yaklaşık 600 ms’de kesinliğe ulaşan en hızlı zincirdir.

Proje Linkleri

Website

Whitepaper

Twitter

Discord

Blog

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Blok Zincirinde Ağ Tıkanıklığı Ne Anlama Gelir?

CyberConnect (CYBER) Binance Launchpool’da Başlatılacak