in , ,

Sei Network, Test NFT’lerinin Mint Edilebileceğini Duyurdu!

Sei Network, Twitter üzerinden paylaştığı gönderide, Seinami testnet’i üzerinde NFT mint’inin aktif olduğunu duyurdu. 

Paylaşılan gönderide Dawn ismi ile duyurulan NFT’nin 30 binden fazla mint edildiği açıklandı. 

Duyuruya göre sadece 8 Kasım tarihi sonrasında Testnet üzerinde 10 veya daha fazla işlem yapan kullanıcılar test NFT’sini mint edebilecek. Bizler de bu test NFT’sinin nasıl mint edileceği konusunda sizlere bir rehber hazırladık. 

NFT Mint Edebilmek İçin Yapılması Gerekenler

  • İlk adım olarak https://www.seinetwork.io/dawn sitesini ziyaret edin.
  • Anasayfa üzerinde bulunan Testnet sekmesine tıkladığınızda Memorabilia yazan bölümü göreceksiniz, bu bölüme tıkladıktan sonra sayfa sizi otomatik olarak NFT mintleyebileceğiniz bölüme yönlendirecek.
  • Öncelikle Keplr cüzdanına sahip değilseniz kendinize bir Keplr cüzdan edinerek Sei testnet’ini kurmanız gerekiyor.
  • Cüzdanı indirdikten sonra anasayfa üzerinde sol bölümde yer alan Connect butonuna tıklayarak ağ kurulununa izin vermeniz ve Keplr cüzdanını seçmeniz gerekiyor. 

  • NFT mint edebilmek için gerekli olan bir diğer şey ise Sei test token. Bu token’ı elde etmek için Sei Network’ün Discord kanalına giderek kanallar sekmesinden Atlantic- 1 faucet bölümüne girmeniz ve “!faucet yazıp devamında da Sei adresinizi ekleyerek test token talep etmeniz gerek. Bu işlemin ardından talep ettiğiniz test token Sei adresinize gönderilecektir
  • Test token’ı aldıktan sonra NFT mint edebilmek için testnet’i üzerinde 10 ve daha fazla işlem yapmanız gerekiyor.
  • Keplr cüzdanınıza gelen Sei test token’ı ile başka cüzdanlara Sei göndererek 10 veya daha fazla işlem yapabilir ve görevi tamamlayabilirsiniz.
  • 10 ve daha üzeri işlem yaptıktan sonra ana sayfa üzerinde sol kısımda bulunan Claim NFT butonundan Claim’e tıklayarak test NFT’nizi mint edebilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

NEAR

NEAR Protocol (NEAR) Nasıl Stake Edilir?

Sui Testnet Wave 1 Yayında!