in ,

Sei Network, İstanbul’da Buluşma Etkinliği Gerçekleştiriyor!

Cosmos SDK kullanılarak inşa edilen Sei Network, İstanbul’da buluşma etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu.

Teknoloji ve kripto para meraklılarının yakından ilgileneceği bu etkinliğin ilgi çekici ve keyifli bir deneyim olması bekleniyor. 17 Kasım saat 13:30 ve 19:30 arasında gerçekleşecek etkinlik İstanbul Modern Sanat Müzesi’nde olacak. Peki bu harika etkinlikte sizleri neler bekliyor olacak?

Sizi Neler Bekliyor?

 • Teknoloji Sohbetleri (Türkçe ve İngilizce)
 • Sei Network DevRel uzmanı, Sei blok zincirinin detaylarına inecek ve sektördeki en hızlı kesinliğe ulaşma süresini (TTF) sağlayan bazı teknik yenilikleri duyuracak.
 • Ağ Oluşturma: Diğer geliştiriciler, teknoloji meraklıları ve Sei topluluğu ile bağlantı kurma ayrıcalığı
 • Tech Bites: Sohbet ederken ve ağ kurarken tadabileceğiniz çeşitli küçük atıştırmalıklar
 • Ferahlatıcı İçecekler: Etkinlik boyunca tazelenmenizi sağlayacak çeşitli içecekler

Avantajlar:

 • İlk 25 konuk, eşsiz bir kültürel deneyim sunan İstanbul Modern Sanat Müzesi’ne ücretsiz bilet kazanacak.
 • Bunun yanı sıra Sei cüzdanını yerinde kaydettiren ilk 100 katılımcı doğrudan 10 USD’lik özel bir airdrop kazanacak.

Program planı ve saatleri ise şöyle:

 • 13:30-14:30 Ücretsiz Müze Turu
 • 14:30-15:30 Sunum
 • 16:30-18:00 Kahve ve Müze Gecesi
 • 18:00-19:30 Kokteyl ve Tadım Menüsü

Sei Network’ün gerçekleştireceği bu teknoloji dolu etkinliğe katılım sağlamak isteyenler bu link üzerinden başvuru sağlayabilirler.

Sei Hakkında

Sei Labs, ticaret için en hızlı Layer-1 olan açık kaynaklı Sei blok zincirine katkıda bulunmaktadır. Sei’nin benzersiz zincir düzeyinde optimizasyonları, merkeziyetsiz borsaların ve alım satım uygulamalarının modern performans ve ölçeklenebilirlikle en iyi kullanıcı deneyimini sunmasını sağlar. Sei Labs, Goldman Sachs, Databricks, Robinhood, Google ve Nvidia’dan gelmiş sektör duayenlerinden oluşmaktadır.

Kaynak: https://lu.ma/SeiTurkey

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Binance Labs’in 2023’te Gerçekleştirdiği En İyi 5 Yatırım