in

Scouthub’da Yaşanan Son Gelişmeler!

Scouthub, play to earn modeline dayanan yeni nesil NFT tabanlı bir fantezi futbol oyunudur. Proje, Türkiye Süper Lig’deki 14 takımın resmi lisanslı NFT ortağıdır.

Scouthub kullanıcıları, lisanslı lig takımlarının futbolcularından oluşan NFT kartlarıyla, 11 kişilik takım kurarlar ve beş oyun modundan birine katılarak getiri sağlamaya çalışırlar. Oyun modlarını aşağıda detaylı görebilirsiniz. Maç istatistiklerine dayalı olarak, takımdaki her futbolcu puan kazanır. Takımlar, oyuncuların aldıkları puanlara göre sıralanır. Her ligin sonunda, en üst sıradaki takımlar ödülü alır.

$HUB, Scouthub’da ana eylemleri (oyun içi satın almalar, marketplace token, stake & ödüller, DAO oylarına katılım ve fan token’ler ile bridge) gerçekleştirmek için kullanılan bir BEP-20 utility token’idir. $HUB’ı Bitget veya PancakeSwap’tan satın alabilirsiniz. Diğer taraftan proje, fan token holder’lar için de utility sağlar.

Partnerler

Yol Haritası

Scouthub’daki Son Gelişmeler

Merakla beklenen Scouthub, geçtiğimiz Eylül ayında Testnet sürecini tamamlamıştı. Yol haritasında da belirtildiği üzere Scouthub’ın piyasaya sürülmesi, 2022’nin üçüncü çeyreğinde planlanmıştı. Buna paralel olarak Scouthub geçtiğimiz hafta piyasaya sürüldü.

Scouthub, whitepaper’ında hedef pazarlar olarak, futbolda büyük yatırımları olan ve güçlü taraftar kitlelerine sahip Avrupa ve Amerikan liglerini hedef aldığını belirtmişti. Proje geçtiğimiz günlerde,  “Scouthub, Süper Lig’de 14 takımla başlıyor! Daha fazlası çok yakında.” yorumunda bulunmuştu.

Diğer taraftan Scouthub, aylık spor dergisi Socrates ile yaptığı sponsorluk anlaşması neticesinde büyük kitlelere ulaşmayı başardı.

Son olarak geçtiğimiz hafta NFT whitelist mint’lerinin 6 Ekim tarihinde başlatılacağı duyurulmuştu. Süreç bugün (10 Ekim) TSİ 18:00’de sonlanacak.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

GAK tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Ocak - Kasım 2022 döneminde KoinSaati'nde editor olarak görev aldım.

Kripto para, Bitcoin

Bitcoin (BTC) Dominance Oranı Eski Günlerine Dönecek mi?

Bitcoin (BTC) Yeni Haftaya Nasıl Başladı?