in ,

Sao Paulo Fan Token Satışa Çıkıyor: $SPFC Token Nasıl Satın Alınır?

Brezilya futbol ligi ekiplerinden ve Güney Amerika’nın popüler kulüplerinden Sao Paulo FC, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 9 Kasım’da ön satışı gerçekleşecek olan SPFC Tokenlerin ön satış detayları henüz açıklanmadı.

Geçmişte diğer Brezilya ligi ekiplerinin fan tokenleri 2 USD’den satışa çıkarılmıştı. Dolayısıyla yine aynı fiyattan satışa çıkması bekleniyor. Bunun yanı sıra maksimum satın alma adetleri ve tokenomisi hakkında detaylı bilgi henüz açıklanmadı.

SAO PAULO TO LAUNCH FAN TOKEN ON SOCIOS.COM - Socios

$SPFC Token Nasıl Satın Alınır?

$SPFC Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $SPFC token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios, hesabınızdan KYC doğrulaması isteyebilir. Bunu öğrenmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yazıyı okuyabilirsiniz.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $SPFC Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $SPFC Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizi | 29 Ekim 2021

kripto

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Teknik Analizi | 29 Ekim 2021