Santiment Nedir ve Ne İşe Yarar?

Santiment, yatırımcılara piyasa verileriyle ilgili daha geniş bir perspektif sunarak, bilgi eşitsizliğini dengelemeyi hedefleyen bir algoritmadır. Kullanıcılara veri analizlerini, borsanın ve hisselerin durumunu yorumlayarak kolay anlaşılabilir rakam ve grafiklerle sunar.

Santiment, 2016 yılından bu yana hedge fon yöneticileri, yatırımcılar, kripto proje sahipleri ve NFT yaratıcıları için bir platform geliştirdi. Veri setleri, izleme listeleri, uyarılar, esnek grafik düzenleri, gösterge tabloları sunar. Veriye dayalı kararlar almak için kripto analitiğini kullanır. Kârlı yatırım kararları, metriklere ve piyasa analizine dayanır.

Sanbase, derinlemesine coin analizi, düşük gecikmeli sinyaller ve varlık izleme listeleri için tasarlanmış bir platformdur.

İşte bazı temel özellikleri:

Varlıklara Genel Bakış sayfası: Bu sayfa izleme listelerinize, filtrelerinize ve ortak kategorilerinize genel bir bakış sağlar.

İçgörüler: Bu özellik, not benzeri gönderiler oluşturmanıza, bunları toplulukla paylaşmanıza veya mevcut gönderilere göz atmanıza olanak tanır.

Klavye Kısayolları: Sanbase’de daha verimli bir şekilde gezinmek için klavye kısayollarını öğrenin.

Yeni Proje Görüntüleme Talebi: Sanbase’de yeni bir projenin görüntülenmesini nasıl talep edeceğinizi öğrenin.


Sosyal Metrics: Bu araç, 1000’den fazla Telegram grubu, Discord sunucusu, kripto alt dizinleri, Twitter hesapları ve daha fazlası dahil olmak üzere özel kripto para birimi sosyal kanallarında herhangi bir konuya olan ilgiyi izlemenizi sağlar.

Sosyal Trendler: Bu özellik, kriptoda trend olan ilk 10 kelimeyi içerir ve şu anda kripto dünyasında en çok gelişen konulara hızlı bir genel bakış sağlar.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Binance’te Listelenmesi Beklenen Projeler

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 24 Ekim 2023