içinde ,

The SandBox (SAND), Oasis Network (ROSE) ve Decentraland (MANA) Fiyat Analizleri I 24.03.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum The SandBox (SAND), Oasis Network (ROSE) ve Decentraland (MANA) teknik analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

SandBox (SAND)

Geçtiğimiz hafta içerisinde düşen trend kırılımını gerçekleştiren SandBox (SAND) bu kırılım sonrası yukarı yönlü hareketlerini devam ettirmeye devam etti. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 3.3880 dolar seviyelerinden fiyatlanırken 3.5000 dolar seviyelerindeki dirençten reddedilmiş görüntüsü çiziyor.

The SandBox (SAND)
The SandBox (SAND) Fiyat Analizi I 24.03.2022

3.5000 direncinin kırılması halinde 4.4500 seviyelerindeki dirence kadar yeni bir yükseliş trendi oluşturabilir. 4.4500 direncinin geçilmesi halinde ise 5.4000-6.0000 bölgesinde majör direnç bulunuyor. Geri çekilmelerin devam etmesi halinde ise 3.0480 seviyelerinde ara destek bulabilir. Olası bir düşüş trendi halinde ise 2.4485-2.6700 bölgesindeki majör desteğe kadar geri çekilmeler gerçekleştirebilir.

Oasis Network (ROSE)

Düşen trend kırılımı ile hızlı bir yükseliş gerçekleştiren Oasis Network (ROSE), 0.24850 ara direncinin de kırılımı ile 0.26730 seviyelerindeki dirence kadar ulaştı. Bu direnç seviyesinin kırılımı için çalışırken, üçüncü denemesini gerçekleştiriyor.

Oasis Network (ROSE)
Oasis Network (ROSE) Fiyat Analizi I 24.03.2022

0.26730 direncinin kırılımının onayının gelmesi halinde 0.30890 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendini devam ettirebilir. Bu direnç seviyesinden tekrar reddedilmesi ve geri çekilmelerin başlaması halinde ise 0.24850 ara desteğini ikinci defa test ederek ikili dip oluşturmak da isteyebilir.

Deentraland (MANA)

2.3100-2.5200 dolar bölgesindeki destek üzerinde akümülasyon süresi geçiren Decentraland (MANA), yeni bir yüksek tepe oluşumu gerçekleştirerek bu bölge üzerine çıkış gerçekleştirdi.

Decentraland (MANA)
Decentraland (MANA) Fiyat Analizi I 24.03.2022

Yükseliş ivmesinin devam etmesi halinde 2.9000-3.4000 bölgesinde bulunan majör direnci test etmek isteyebilir. Bu direnç bölgesinin içerisinde gerçekleştireceği hareketler ile uzun soluklu yeni bir yükseliş trendinin de sinyallerini verebilir. Olası bir geri çekilmenin başlaması ve 2.3100 altında bir fiyatlanma gerçekleşmesi halinde 1.7510 seviyelerindeki desteğe kadar düşüş trendi oluşturabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Biconomy (BICO) KuCoin’de Listeleniyor: Biconomy (BICO) Nedir?

Grayscale Tarafından Yatırım Yapılan Kripto Paralar