içinde ,

Samsunspor Fan Tokeni Satışa Çıkıyor: $SAM Token Nasıl Satın Alınır?

Türkiye TFF 1. Ligi ekiplerinden Samsunspor, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 29 Ekim 2021 Cuma günü Türkiye saati ile 14.00′te Socios üzerinden $SAM token’ler ön satışa çıkıyor. 1 Euro’dan satışa çıkarılacak olan fan tokenlerin ön satış toplam adedi 150,000 olarak belirlendi. 

Kullanıcılar saat 14.00-16.00 arasında en fazla 25 adet $SAM token alabilecek. Eğer kalan miktar olursa saat 16.00’dan bütün tokenler bitene kadar veya 30 Ekim 2021 Cumartesi günü saat 14.00’e kadar maksimum satın alma adedi 100’e çıkartılacak. Taraftarlar $SAM Token’ine sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek.

Image

$SAM Token Nasıl Satın Alınır?

$SAM Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $SAM token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios hesabınızdan KYC doğrulaması isteyebilir. Bunu öğrenmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yazıyı okuyabilirsiniz.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $SAM Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $SAM Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

KuCoin

bZx Protocol, ClearPool ve SuperFarm Kucoin’de Listeleniyor: $BZRX, $CPOOL ve $SUPER Nedir?

Titan Hunters CEO’su Vu Duy Tiep ile AMA Etkinliği