in , ,

Samsunspor Fan Token Nedir? $SAM Nasıl Satın Alınır?

Kripto para endüstrisi birbirinden farklı donanıma sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine birçok avantaj sağlayan fan token projeleri de bunlardan biri. Bu yazımızda, 1965 yılında kurulan ve Kırmızı Şimşekler takma adıyla da bilinen Samsunspor fan token’ını (SAM) inceliyoruz.

Geçen yıl kasım ayında Socios iş birliğiyle satışa sunulan Samsunspor fan token (SAM), sahiplerine kulüp kararlarında birtakım haklar kazandırır. Aynı zamanda kulübe finansman sağlamış olurlar. SAM token sahipleri; Samsunspor’a ait anketlere katılma, hediyeler kazanma, çeşitli yarışmalara ve taraftar sohbet gruplarına katılma, VIP ayrıcalıklardan faydalanma gibi birçok avantaja sahip olurlar.

fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, samsunspor,

Ön satışta 150.000 adet satışı sağlanan SAM token’ın toplam arzı 5.500.000 adettir. Birinci dalga alım sınırı 25, ikinci dalga alım sınırı 100 olarak belirlenmiştir. Şu anda satışı Socios ve Chiliz Exchange üzerinden sağlanmaktadır.

Samsunspor Fan Token (SAM) Nasıl Satın Alınır?

Socios

Socios uygulamasını indirin ve kayıt olun. Kayıt sonrası kimlik doğrulama işlemlerini gerçekleştirmeyi unutmayın.

Socios’taki fan token’lar yalnızca Chiliz (CHZ) ile satın alınabildiği için ana sayfadaki Cüzdan butonuna tıklayın ve CHZ satın alın.

Satın aldığınız CHZ’ler hesabınıza yattıktan sonra Piyasa butonuna tıklayın ve SAM/CHZ sütununu seçin.

Satın alma sekmesinde almak istediğiniz SAM token adedini girin.

Satın alma emrinizin işlem sırası geldiğinde alımınız gerçekleşecektir.

Chiliz Exhange

Chiliz Exhange mobil uygulamasından veya web sayfasından sisteme kaydolun. Doğrulama işlemlerinizi gerçekleştirmeyi unutmayın.

Chiliz’e para yükleyin.

Trade sekmesini açın ve SAM token’ı seçin.

Satın almak istediğiniz token miktarını girdikten sonra Satın Al butonuna tıklayın.

İşleminiz bu kadar!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Polygon (MATIC) Kendi Boğa Koşusunu Yapabilir mi?

Trust Wallet Kullanmanız için 10 Neden!