in ,

Samsung Roblox’ta Deneyimsel Sanal Oyun Alanı Space Tycoon’u Tanıttı

Samsung Electronics perşembe günü, küresel metaverse platformu Roblox’un içine inşa edilmiş sanal bir oyun alanı olan Samsung Space Tycoon’un lansmanını duyurdu. Space Tycoon, kullanıcıların Samsung Electronics’in ürünlerini uzaylı karakterlerle birlikte kullanarak oyunlar oluşturup oynayabilecekleri ve deneyimlerini paylaşabilecekleri, ‘tycoon’ türünde iş simülasyonudur.

Samsung, bu hizmeti Z kuşağı müşterilerini hedefleyerek onlara kendi Samsung ürünlerini yaratabilecekleri ve keyfini çıkarabilecekleri entegre bir metaverse deneyimi sunmak için oluşturdu. Samsung’un buradaki amacı, Z kuşağı müşterilerinin markayı deneyimlemelerini ve birbirleriyle etkileşime geçmelerini sağlamak.

Samsung Electronics Kurumsal Tasarım Merkezi Başkan Yardımcısı Jinsoo Kim,

“Space Tycoon, birçok müşterinin sanal alanların sınırsız olanaklarını deneyimleyebileceği bir oyun alanı olarak tasarlandı. Z kuşağı müşterilerimize Samsung ürünlerini daha önce hiç yapmadıkları bir şekilde deneyimleme şansı vermek istedik. Hem mevcut hem de gelecekteki müşterilerimiz için daha anlamlı ve eğlenceli dijital deneyimler sunabilecek içerikler sergilemeye devam edeceğiz.”

Space Tycoon üç özel oyun alanından oluşuyor: kaynak tedariki için Madencilik Bölgesi, oyun öğesi satın almak için Mağaza ve ürün üretimi için Laboratuvar.

Space Tycoon’da kullanıcılar, kazdıkları kaynakları kullanarak Galaxy akıllı telefonlardan çeşitli TV’lere ve ev aletlerine kadar çeşitli Samsung ürünleri tasarlayabilir, oyun öğeleri satın alabilir veya yükseltebilirler. Kullanıcılar gerçek hayattaki ürünlerle başlayarak ve onları oyun içi araçlar haline getirerek yaratıcı olabilirler. Örneğin katlanabilir akıllı telefon Galaxy Z Flip, bir çantaya veya bir Scooter’a dönüşebilir, tıpkı kullanıcıların Jet Bot elektrikli süpürgenin bir Hoverboard’a veya Sero yaşam tarzı TV’nin tek kişilik bir helikoptere dönüşmesiyle daha yaratıcı olacakları gibi.

Şu anda 20’den fazla Samsung ürününün bulunduğu Mağaza’da satın alınan ürünlerin renkleri ulaşılan seviyelere bağlı olarak rastgele değişebilecek ve yeni ürün serileri düzenli olarak güncellenecek.

Space Tycoon aynı anda Korece, İngilizce, Çince ve İspanyolca dahil olmak üzere 14 dilde yayınlanacak. Kullanıcıların birbirleriyle etkileşime girebilecekleri, yarattıklarını paylaşabilecekleri veya özel sanal partilere katılabilecekleri ek özellikler gelecekte daha da eklenecek.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Robert Kiyosaki Nakit Pozisyonunda Bitcoin Almayı Beklediğini Söyledi

Trust Wallet Özel Token Nasıl Eklenir?