in ,

Şampiyonlar Liginde Socios Derbileri Haftası

Bu hafta şampiyonlar liginde Socios aracılığıyla fan token çıkaran kulüplerin derbileri var. Bildiğiniz üzere Socios.com futbol kulüpleriyle yaptığı anlaşmalar sonucunda fan token çıkarıyor ve kullanıcılar bu fan tokenleri kullanarak çeşitli avantajlara sahip oluyor.

Bu hafta fan token sahibi olan 5 futbol kulübü şampiyonlar liginde maça çıkıyor. Bu futbol kulüpleri ise Inter, AC Milan, Atletico Madrid, Paris Saint Germain ve Manchester City.

Bu 5 kulüp arasından dördü birbiriyle mücadele ederken bu hafta iki socios derbisi gerçekleşiyor. Gerçekleşecek maçlar ise şu şekilde:

Shakhtar Donetsk vs Inter

AC Milan vs Atletico Madrid

Paris Saint Germain vs Manchester City

 

Taraftarlar fan tokenlerini kullanarak VIP bilet kazanma şansı bulabiliyor. Kimi kullanıcılar avantajlı fiyattan VIP bilet kazanırken kimi futbol kulüplerinde ise futbolcularla görüşme, imzalı forma, gol sonrası çalınan müziği seçme gibi avantajlar sunuyor.

socios

Siz de Socios fan token ön satışlarına katılarak fan token alabilir veya listelemesi gerçekleşen fan tokenleri Chiliz borsasından satın alabilir ve futbol kulüplerinin sunduğu çeşitli avantajlara sahip olabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

çin, bitcoin

Çin, CoinGecko, CoinMarketCap ve Diğer Benzer Siteleri Engelledi

AMM, Unıswap

Çin Kripto Yasakları Kullanıcıları Uniswap Gibi Merkeziyetsiz Borsa Kullanmaya Teşvik Ediyor