in

Sakaryaspor Fan Token Ön Satışı Devam Ediyor: $SKRY Token Nasıl Satın Alınır?

SKRY

TFF 2. Lig ekiplerinden Sakaryaspor, Bitexen aracılığıla 11 Ekim’de bir fan token (SKRY) çıkardı. Ancak 21 Ekim 2021 tarihine kadar ön satış devam edecek.

Sakaryaspor Token (SKRY) 2 farklı seçenekte ön satışa sunuldu. İlk seçenekte kullanıcılar 0.27 TL ile minimum 15 maksimum 925,000 adet olmak üzere ve 4 ay boyunca kilitli kalması kaydıyla alabilecekler. İkinci seçenekte ise kullanıcılar 0.54 TL ile minimum 15 maksimum 280,000 adet olmak üzere ve bir kilitleme şartı olmadan alım yapılabilecek. Ön satış toplam arzı 54,000,000 SKRY’dir.

Sakaryaspor attığı her golde 2754 token, dahil olduğu lig içerisinde, ligi ilk dörtte tamamlaması halinde 20,000 token, dahil olduğu ligin şampiyonu olması halinde 1,000,000 ve özel kupa turnuvalarda şampiyon olması halinde 50,000 token piyasalardan satın alınıp yakılacaktır.

SKRY Token Nedir?

Sakaryaspor Token (SKRY), bir hizmet (utility) token’ıdır. Token sahiplerine çeşitli avantajlar, kulüp kararlarında etkin olma fırsatları vermektedir.

SKRY Token Nasıl Satın Alınır?

Devam eden ön satış sadece Bitexen web sitesinden yapılabilmektedir. Bu bakımdan önce bir Bitexen hesabı açmanız gerekmektedir. Cüzdanınıza para transfer ettikten sonra rahatça alım yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Ethereum

Ethereum’a Yatırım Yapmanın Avantajları ve Dezavantajları

Ethereum Kurucu Ortağı Joseph Lubin Kimdir?